İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

10 Kasim

D

darkaLive

Misafir
10 Kasım..

Atam izindeyiz.

Bazılarının yaptığı gibi ; senin arkandan boş sözler söyleyen , boş işler üreten zihniyetlere inat ; biz gençler olarak senin çizdiğin yoldan hiç bir zaman ayrılmayacağız. Bunu kuru sözlerle değil , elimizden geldiğince bu ülkeye , senin çizdiğin sınırlar dahilinde , gerçeğe dönüştürüp yansıtıcaz ve yansıtmaya çalışıyoruz.

Seni sevmeyenlere inat ; senin hala kötü olduğuna inananlara inat ; hala Kurtuluş ve Çanakkale Savaşlarını bir kaç hurafeye bağlayanlara inat , doğruluktan sapmayarak senin devrimlerini açıklamaya ve uygulamaya devam edeceğiz Atam.

Senin bizi ulaştırmak istediğin seviyeye ; sağ-sol , Türk-Kürt , Batılı-Doğulu , Zengin-Fakir ayrımı yapmadan hep birlikte koşturu(cağız)yoruz Atam. Seni rahmetle anıyor , ve bizi izlediğin yerden emin olmanı diliyoruz. Hala bu ülkede ( ne kadar karamsar görünsede ) senin arzu ettiğin görüşte ve davranışta gençler var . Yarın 09.05 'te kalplerimiz senin için atacak , her zaman attığı gibi...

Atam izindeyiz.

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ölümünün 68.yılında seni saygıyla anıyoruz Atam İzindeyiz..

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk.Büyük İnsan.
Allah Rahmet Eylesin. Devrimlerinin arkasındayız..

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
NE MUTLU TÜRKÜM DİYE

10kasimlb8.jpg

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ATAM İZİNDEYİZ !

En büyük milliyetçide sensin,en büyük devrimcide ...

Huzur içinde yat ...

ATAM seni sevmeyenler varsa bunun sebebi Onun bunun çocugu olmak istemeleridir çünkü sen onların onlarca ecnebi babaya sahip olmalarını engelledin..

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ATAM İZİNDEYİZ !

En büyük milliyetçide sensin,en büyük devrimcide ...

Huzur içinde yat ...

ATAM seni sevmeyenler varsa bunun sebebi Onun bunun çocugu olmak istemeleridir çünkü sen onların onlarca ecnebi babaya sahip olmalarını engelledin..

bu yoruma bayıldım. sana +rep verdim. alemsin:)

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bugün bi kültür merkezine programa gittik. klasik bişey bekliodum ama çok duygulu ve harika bişey yaptılar.
böylesine bir deha görülmedi tarihde.
askeri siyasi ve her yönden bir deha..

ama ben, ölümünde siren çalınıp saygı duruşu yapılmasını veya alkış tutulmasını hiç tasvip etmiyorum.Ona dua etmek hem onun hem bizim inancımıza uygun olanıdır.Saatlerce töreninde kalıp yas tutup,memleketimize faydamız olmuyorsa, yazıklar olsun bize

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sevgili atam türk gençleri olarak senin oluşturmak istediğin modern, çağdaş ve laik türk cumhuriyetini korumaya and içtik. sen rahat uyu, damarlarımızdaki kan vatan ve milletimizi parçalamaya, bölmeye ve geriye götürmeye çalışanlara, senin yolunda ilerleyen asil gençlere karşı olanlara her daim akmaya hazırdır. bu millet için yaptığın hiçbişey unutulamaz unutmuyoruz unutturmicaz. seni saygıyla anıyoruz..

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Emanetlerine saygiyla ve canimiz pahasina sahip cikacagimiza soz verdik .

Huzur içinde yat

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5