İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

10 sitede reklamlarınızı yayınlıyoruz / çok ucuz bir fiyata

Remark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar

toplam 10 adet sitemde openads reklam değişim sistemiş ile resimli banner değişimi yapıyorum.

Siteler :

www.iyibul.org / www.dinihikayeler.net / www.epiri.net / www.hasta.gen.tr / www.ilrehberi.gen.tr
www.ilanbirak.net / www.sohbetevi.com / www.yok-yok.org / www.ilaclar.gen.tr / www.resimarsivi.org
siteler artırılacak artırmalarda ekstra para talep edilmeyecek

Reklam verenlere banner kontrol panelini verilecek günlük gösterim günlük tıklama gibi istatiskler takip edebilecek.

Günlük ve aylık olarak toplam gösterimeri yazmak isterdim fakat databasede sorun çıktığı için sıfırlamak zorunda kaldım.
hatırladığım kadarı ile günde toplam 15 bin civarı gösterim oluyor.

Bannerleriniz gif-jpg-png-flash formatında olabilir.

Aylık reklam ücreti 25 YTL dir.

ilgilenen arkadaşlar pm atabilirler.

Teşekkürler..

demirhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu sitelerin coğunda tracker var ve gördüğüm istatistikler günde 15 değil 5k bile yapmayacağını gösteriyor.
istersen test için bannerımı vereyim bir gün için görelim bakalım kaç gösterim olacak.

Remark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben zaten tekil kelimesini kullanmadım.
yazımı dikkatli okursan sevinirim. sayfa gösterimlerini incelerseniz ne demek istediğimi anlarsınız

ilginize teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5