İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

10 tık 0,57 $ :S

hemato

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar neden bu kadar az yardım edin.
Ne yapmam lasım tık fiyatını yükseltmek için.

ferdii

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
sLm

kardeş web siten türkçeuse zor kazanırısn ben tık başı bazen 1 $ oLuyo yani 50 tıka 20 qaranti kazanıyorum...

ferdii

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
arada çok fark var meseLa sitem vardı türkçe rekLamLar hep türkçe çıkıyo ve tık başı 0.5 cent en fazLa ama yabancıda tık başı şu an bzen 1 $ aLıyorum.. aradaki fark daqLar kadar waLLa ...

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
reklamın içeriği ile alakalı var.
bi kaç örnekle anlatayım.
ben çiçeksepetinin sahibiyim. reklam verdim google a. ortalama ne kadar bi çiçeğim ? diyelim ki 20 lira. şimdi sen benim reklamıma tıklayacaksın. sonra çiçek alacaksın. amacım bu. her tıklayan da almaz. ben 20 liralık çiçek satacam diye tık başına sana max 0,05 falan veririm. mantıklı olanı bu.
diğer örnek. diyelimki ben ferrari firmasının sahibiyim. ( inş deyin :D ) sen reklama tıklayacan ne alacaksın min 200 milyarlık araba. bu ihtimale göre ben sana atıyorum tık başına 1 dolar veririm. çünkü kazancım fazla.

türkçe sitelerde reklam olunca , aynı zamanda ıvır zıvır reklamları çıktıkça para kazanmak zor. ama arkadaşım var amerikada. araba-motor sitesi var ingilizce. resim galerisi gibi bi site. çıkan reklam da lamborjini porshe falan. ona göre de kazanıyo. 10 küsür dolar aldığını biliyorum tık başına.

mantığı anlatabildim umarım.

ferdii

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
googlenin en çok zenqin rekLamLarı arasında hoteL rekLamLarıda var tık başı 1 $ ama qünden qüne performansına karşıt artıyo murat arkadaşımızın dediqide doqru yani içerikte önemLi...

H

halilarici

Misafir
arada çok fark var meseLa sitem vardı türkçe rekLamLar hep türkçe çıkıyo ve tık başı 0.5 cent en fazLa ama yabancıda tık başı şu an bzen 1 $ aLıyorum.. aradaki fark daqLar kadar waLLa ...

q le g nin w ile v nin arasındada dağlar kadar fark var değilmi ?

sesiyada1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Türkçemizin neyi eksik?
2. Aslında Tüm olay Türk reklam verenin ayırdığı bütçeden kaynaklanıyor

ByPowerfuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
sesiyada1903 arkadaşıma katılıyorum. Yani bir Türk firması tık başına 1 $ verecek kadar gelişmemiştir bence. Yabancı içerik her zaman idealdir(para kazanma amaçlı). Sana tavsiyem ingilizceni geliştir ve güzel bir yabancı dil sitesi aç para kazanacağından eminim.

Saygılar

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
reklam optimizasyonumu bozmak istemiştim, engelli siteleri tamamen kaldırmak istemiştim iyi ki yapmamışım çünkü kaliteli siteler ön plana çıkmış oldu böylelikle, ben bugün 3 tıkla 0,85 $ aldım iyiye gitmeye başlıyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5