İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış 10 TL Forum Tanıtımı ve Backlink Hizmeti

Codess

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

Web sitenizi tam tamına 100 adet aktif forumda tanıtmaktayız. İsterseniz bu sayıyı arttırabilir veyahut düşürebiliriz. Forum tanıtımlarının yanında, sizlere 5 gün Socialkazan.Com sitesinden banner reklam hediye ediyoruz.

- 100 Adet Forum tanıtımı için; 10 TL gibi cüzi bir rakam ödüyorsunuz ve organik yollardan sitenize hit çekmiş oluyorsunuz. Ayrıca kelime bazlı yapılan çalışmamızın sayesinde anahtar kelimelerinizde üst sıralara da taşınıyorsunuz.
- Yazılar komple manuel bir şekilde elle girilir, hiç bir program kullanılmaz.
- Forumlar, tamamen aktif forumlardan oluşmaktadır.
- Tanıtım yazısı yazmamaktayım, kendi makalelerinizi yazıp göndermenizi rica ediyorum, eğer illaki sen yaz derseniz +2 lira gibi bir ücret alıyorum.
- İş yoğunluğuna göre 24 saat içerisinde detaylı raporlama ile beraber işinizi teslim ediyorum. (İşim yoksa 4 - 4.5 saat içerisinde elinizde olur)

Backlink Paketi 1

- 100 Forumda Sitenizin Tanıtımı
- 5 Blogger Blog Tanıtımı
- Socialkazan.com 5 Gün 468x60 Banner Reklam (Banneri kendiniz vermelisiniz)

Sadece 10 TL

Backlink Paketi 2

- 100 Forumda Sitenizin Tanıtımı
- 3 Wordpress Blog Tanıtımı
- 10 Blogger Blog Tanıtımı
- Socialkazan.com 20 Gün 468x60 Banner Reklam (Banneri kendiniz vermelisiniz)

Sadece 20 TL

Backlink Paketi 3

- 130 Forumda Sitenizin Tanıtımı
- 5 Wordpress Blog Tanıtımı
- 20 Blogger Blog Tanıtımı
- Socialkazan.com 40 Gün 468x60 Banner Reklam (Banneri kendiniz vermelisiniz)

Sadece 30 TL

FORUM SİTELERİ ;
*Forumlar kullanımda olan güncel sitelerdir.
*Linkler Arama Motoruna açıktır.
*Sizin verdiğiniz kelimeler ile makaleniz Türkçe Forumlarda yayınlanır.
*Forum sitelerine eklenen konular En geç 72 saat içerisinde index almaktadır.

FORUM TANITIMI'NIN NEYE FAYDASI OLACAK ?
*Hedef kelimede yükselme olacaktır.
*Kalıcı ve Zararsız Bir Backlink Sağlanacaktır. Tanıtım yazısı olduğundan dolayı Spam olmasını engellemektedir.
*Diğer Backlink Çeşitlerine Göre Daha Yaralıdır. Çünkü Tanıtım Yazısının (Makale) daha çok faydası vardır ve daha iyi backlink elde edersiniz.
*Tanıtım yazıları gönderildikten sonra tüm linkler pinglenecektir, böylece Googlebot linkinizi kesinlikle görecektir.
*Yayınlandıktan bir süre sonra forum sitesi kapanır veyahut içerik kaldırılırsa(ki kaldırılmaz) herhangi bir sorumluluk kabul edilmez - başka bir siteye içerik girilmez.

ÖDEME YÖNTEMİ: ENPARA - GARANTİ

İletişim: PM Yada [email protected]

Multi konu: http://www.r10.net/showthread.php?p=1071878795#post1071878795

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5