İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

10 TL is bankasina yapikredi/garanti 15 TL

y8igit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar selam. 10 tl'ye ihtiyacim var. is bankasi 10 tl havale gececek kisiye yapikredi veya garanti hesabimdan 15 TL EFT gececegim. Bulundugum yerde sadece is bankasi ATM'si var. Mobil app'lerden de bu sekilde para cekemiyorum. Guvenlik acisindan kimlik bilgilerim, telefon numaram vs. verebilirim. Ekstra olarak cs:go'lu steam hesabim'i emaneten verebilirim tradesi yuksek kisilere. yardimci olan arkadasa da yanginvar.com alan adini hediye etmek istiyorum.

a.IŞIK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mesaj attim. Aradim. Mesgule dusurdu. Baska birisi isini gordu / veya vaz gecti. Bilemiyorum. Ancak, itrader puanina gore oncelik beklerim. Arkadasin itrader puani yok. Dikkatli olmakta yarar var.

Senaramist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mesaj attim. Aradim. Mesgule dusurdu. Baska birisi isini gordu / veya vaz gecti. Bilemiyorum. Ancak, itrader puanina gore oncelik beklerim. Arkadasin itrader puani yok. Dikkatli olmakta yarar var.

Bu forumda yeniyim wmaraci @mazi kullanıcı adım inceleyebilirsiniz ayrıca arkadas bana pm atmış webmastersitesi.com dan iş önemli değil ama çamur atmayalım

Senaramist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Arkadaş beni farklı bir forumdan mesaj atarak buldu wmaracinda @mazi kullanıcı adım bu forumda yeniyim o hesabı inceleyebilirsiniz
İş önemli değil fakat çamur atmayalım

a.IŞIK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaş beni farklı bir forumdan mesaj atarak buldu wmaracinda @mazi kullanıcı adım bu forumda yeniyim o hesabı inceleyebilirsiniz
İş önemli değil fakat çamur atmayalım

Ben, konuyu açan y8igit'e yazdım size yazmadım. Ayrıca, bundan kötü birşey yok "dikkatli olmakta fayda var" dedim!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5