İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

10 tl ye alan adı dahil sözlük sitesi

ahmet001

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi: www.sozluksitesi.co.cc

Sitenin aylık getirisi : reklam alınmamıştır
Domain yaşı :5 günlük
Site için istenen fiyat : 10 tl den açık arttırma min : 1 tl
Kategori, sitenin içeriği nedir:bütün dillerde çeviri yapar .google translate desteklidi
Sitenin hit bilgisi : hit bilgisi yoktur.
Hosting dahil midir değil midir: isterseniz site benim hostingimde kalabilir. reklam alanlarınızda yardımcı olurum.
Banlı olduğu yerler var mıdır:hayır
Site bütün içeriği ile mi satılmaktadır: evet
Site satışında telif hakları ile ilgili ya da herhangi bir hukusal sorun var mıdır: hayır

hazır sözlük sitesi script i ile yapılmıştır. bu php scriptini internetten belki ücretsizini bulabilirsiniz. fakat değişiklikler yapılmıştır alan adı dahildir fiyata ve isterseniz host uda benim hostumdan kullanabilirsiniz. reklam alanı yönetiminize yardımcı olabilriim.site reklerini vs. değiştirebilirsiniz.

ödeme şekli : iş bankası , ziraat bankası , halk bankası , ptt

iletişim : [email protected] - [email protected]

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yav ard arda konu açıyorsun yorumları okumuyor musun az önce yine başka bir co.cc li konu açmışssın açtığın konuların yorumunu oku

ahmet001

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yahu beyler sakin olun tamam iyi ki bir bilgisayar başına oturamadık yazmış durmuşsunuz habire .

ilk cevabım arkadaşa :
Allahım sen akıl fikir ver...İnsanların para için yapamayacağı şey yok.

para için kimseyi kandırmam haram para gireceğine cebime hiç girmesin. ben hiç kimseyi kandıracak şey yazmadım. oyunruzgari.com reklam tanıtımnda belki eksiğim sitenin organik hitinin az olmasıdır hitin %90 lık bir kısmı hit motorlarından gelmiştir bunu yazmalıydım bu hatam kabul ediyorum fakat bu satışını gösterdiğim sözlük sitesinde herşeyi açık açık yazmışım daha ne yapim. site scriptinin ücretsiz internette bulunabileceğini yazdım. co.cc ücretsiz ama benm birden çok adresim ve hesabım war bu yüzden bağış yaptım yani bir ücret ödedim oraya da . ayrıca boyle basit bir site açmak için bile en azından bir host almak gerek en ucuz host 15 tl olsun. ben kendi hostumdan veriyorum diyorum. nerede yanlışım var söyleyin bana.

Ekleme:
Banlı olduğu yerler var mıdır:evet. google
konu açtıkça batıyorsun yahu
konularınızı baltalıyormuşuz gibi gözükse de aslında öyle değil, co.cc ile hiç biyerde iş yapamazsınız artık, google dan banlı bu domainler
bakınız:http://www.google.com.tr/webhp?hl=t...gc.r_pw.&fp=ccfad920efb7fc6f&biw=1366&bih=603

google da banlı olduğunu yeni öğrendim . hayır baltalıyorsun gibi gözükmüyor aksine bilmediğim şeylerin gösterdiğiniz için teşekkür ederim.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Geçmiş Olsun Arkadaşım...

Bence Almayın....

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Gerekli bilgiler konuda verilmiştir. Almak isteyenler alabilir. Almak istemeyenlerin konu üzerinde daha fazla yorum yapmasına gerek yoktur. Hayırlı Bayramlar..

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
kimsenin işine yaramayacak bir domainin satışıda yapılmamalı

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
kimsenin işine yaramayacak bir domainin satışıda yapılmamalı

Sitemizde, satışı yapılmaması ile ilgili bir kural yok şu an için. Gereken bilgiler verildi. Bu sebeple almak isteyene bizim müdahale etmemiz doğru değil. Konu sahibi istediği takdirde, konu kaldırılabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5