İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

10 YTL ye reseller arıyorum.

Arkadash

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaş ısrarla receller aradığını söylüyor.Galiba resellerdan farklı birşey.Bence bilmediğiniz şeyler hakkında yorum yapmayın.Belki 10 YTL 3 GB receller için çok büyük bir mebla.Lütfen sadece receller hizmeti veren firmalar teklif versinler. :p

Ya bilhost yemin ederim kırdın gecirdin bizi. Sana söyleyecek tek lafım tüm samimiyetimle söylüyorumki harikasın. Yemin ederim moralim sıfır ve berbat iken bi anda tüm neşemi kendine getirdin.

Bu arada receller arayan arkadaşa önerim şudurki madem profesyonel sitelerin.

Profesyonel sitelerin gelirini düşünerek daha kaliteli bi hosting almanı tavsiye ederim.

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana teşekkür etmeyin.Arkadaşa teşekkür edin.Sonuçta ortamı o hazırladı. :)

Bu arada arkadaş maddi durumu müsait olsa bizden hizmet alacağını söylemiş.Maddi durumdan daha öte bir sorunumuz var..Maalesef biz receller satmıyoruz :p

ImPaRaToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir harf yazimindaki hatayi bu kadar buyutmek ne kadar dogru bilemem ama butcem bu diyorsa arkadas o butceye ok diyecekler yazsaydi illa her konuya girip o konuyu baska yerlere cekerek dagitmakmi gerekir diye dusnuyorum.Kimse alinmasin kendi dusuncem saygilarimla..

taynet.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam msn üzerinden görüşebilirz.
[email protected]

Sizi Ekledim...

Bu arada "Receller" kelimesindeki "C" Harfini "S" Olarak değiştirmelerini İstedim Modaratörlerden ve yaptılar. Artık dalga Geçmek İçin Başga birşey bulunuz. Ama Şunu unutmayın insanlık hali heran herşey değişebilir. 2 Sunucu Sahibi Bir gün 10 YTL bile veremeyecek duruma gelir. Üliversite okuyan durumumu anlar...

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sizi Ekledim...

Bu arada "Receller" kelimesindeki "C" Harfini "S" Olarak değiştirmelerini İstedim Modaratörlerden ve yaptılar. Artık dalga Geçmek İçin Başga birşey bulunuz. Ama Şunu unutmayın insanlık hali heran herşey değişebilir. 2 Sunucu Sahibi Bir gün 10 YTL bile veremeyecek duruma gelir. Üliversite okuyan durumumu anlar...

kızma ama ben sanırım başga birsey buldum :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5