İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100 Adet Otomatik Onaylı imleme Sadece 2$

By_ukala

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba arkadaşlar kısa süreliğine bu kampanyayı düzenlemeyi düşünüyoruz.
imleme yaptığımız siteler kalitelidir kesinlikle çöp site değildir,çöp sitelere ekleyerek sitelerinizi daha fazla geriletmeyin.

imleme Nedir
Sosyal imleme siteleri googlenin algoritma değiştirmesinden sonra popüler olan ve sıralamada yükselmemizi sağlayan tanıtım yazılarını içeren sistemlerdir.Bu sitelere kendi sitemizin içeriğini net bir şekilde açıklayıcı bir makale yazarak backlink kazanma işlemi yapılmaktadır.Makale sırasında hedef kelime en az 3 en fazla 5-6 kez kullanılmalı ve yazımız tamamen tanıtıcı olmalıdır.Eskiden backlinke değer veren google son algoritma değişikliğinden itibaren ağırlığı sosyal imleme sitelerine vermiş olup özgün tanıtım yazılarına sahip olan siteleri mükafatlandırarak üst sıralara taşımıştır.Ve tabiki bu işlemi yaparkende dozu aşmamak gereklidir günlük 5 tanıtım yazısı ile birlikte güncel içeriğe sahip olan siteniz her geçen gün googlenin gözüne girecek ve hak ettiği yere gelecektir.

Kampanya Paket İçeriği
100 Adet Otomatik Onaylı imleme SADECE 2$ (Elle Eklenecektir)

Ödeme Seçenekleri
Paypal Veya Misli

By_ukala

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
imleme paketimiz sona ermiştir, 100 forum tanıtım paketimiz devam ediyor (5 tl)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5