İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100 adet yemek blogu + auto approve list hediyesi

sarp159

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni açmış olduğum 100 adet yemek blogunu satışa çıkarıyorum.​

Blogların hepsi ücretsiz blog sitelerinden tek tek elle en fazla aranan anahtar kelimeler kullanılarak oluşturulmuştur. 20 adet ücretsiz ve PR 7 ila PR2 arasında ki bloglardan oluşmaktadır. Tüm blogların içerisine bir adet özgün yemek tarifi ve resim girilmiştir. Girilen postların hepsi farklıdır. Sadece tek bir sitemde girdiğim büyük çoğunluğu özgün makalelerdir.

Sitelerin keywordleri;

• yemektarifi
  • yemektarifim
  • oktayustayemektarifleri
  • cabukyemektarifleri
...

Blog listeleri;

• Wordpress
  • Blogspot
  • Livejournal
  • Blogster
  • Jimdo
  • Onsugar
  • Opera
  • Wikidot
...

diye devam edip gidiyor. 20 farklı ücretsiz blog sitesinden 4 adet farklı mail hesabı ile blog açılmış olup toplamda 100 adet bloga tamamlanmıştır.

Peki ben bu blogları ne yapacağım derseniz. Kendi yemek sitenize backlink kasmak için, yada kendi tariflerinizi girmek için kullanabilirsiniz. İsterseniz de linkwheel yada piramit backlink için kullanabilirsiniz.

4 adet mail hesabı, 100 adet blog, yanında binlerce auto approve blog listesi (oto onaylı blog listesi) ve 5 popüler sosyal ağ sitesinden 4 adet hesap hediye edilecektir.

Tüm bunların fiyatı sadece 75 TL'dir. Ödeme sadece Garanti yada Paypal iledir.

Referanslar

1 adet toplu hesap alındı. Düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim. Fiyat çok cüzi.

Hızlı ve temiz iş.

ahdes;Hesap Açtırıldı. Tavsiye edilir.

Not: İsteyenlere aynı şekilde başka kategorilerde blog açımı, mail alımı ve account oluşturması yapıyorum. İlgilenenler Pm atabilir.

100 adet blog olduğu için şablona göre satış konusu açamadım umarım bir sıkıntı çıkmaz.

R10.net multipost http://www.r10.net/yeni-site/1100664-100-adet-yemek-blogu-auto-approve-list-hediyesi.html

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5