İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

% 100 Bedava Hosting / Reklamsız / CPanel / Ömür Boyu

nalpagutt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1

Merhaba arkadaşlar ,

Bugün size tamamen bedava olan hostinger sistemini tanıtacağım . Hostinger sitesinden hosting almak tamamen ücretsizdir .

Peki Ücretsiz Hosting Özellikleri Nelerdir ?
2000 MB Disk Alanı
100 GB Bant Genişliği
2 MySQL Veritabanı
2 E-posta Hesabı
Web Site Kurucusu
Kod Oto-Yükleyicisi

Hosting Aldıktan Sonra Sitede Reklam Vs. Olacak mı ?
Siteye Tek Bir Reklam Dahi Koymuyorlar Arkadaşlar . Tamamen Size Özel Ne Reklam Var Ne Pop'up Nede Başka Birşey

Hosting Ne Zaman Onaylanır ?
Hostingi Aldıgınız Andan İtibaren Anında Onaylanmakta .

PHP,Mysql,CPanel Mevcut mu ?
% 100 CPanel ve PHP,Mysql Mevcuttur . Hepsini Kullanabilirsiniz .

Hosting Kaç Gün Sürecek ?
Hosting Ömürboyu'dur Arkadaşlar . Herhangi Bir Süre Kısıtlaması Yok .

Yavaşlama Yada Kapanma Oluyor mu ?
Arkadaşlar kendi sitemde kullanıyorum . Tek bir kez ne yavaşladığını gördüm nede kesildiğini ?

Her kullanıcı kaç hosting'e sahip Olabilir ?
İşte işin en güzel kısmı . Sınırsız . İsterseniz 50 tane hosting alıp 50 tane sitenizi TEK HESAP'tan kontrol edebilirsiniz . Harika Değil mi ? :)

Sorusu Olan Arkadaşlar Soru Altından Sorabilir . Elimden Geldiği Kadar Yardım Ederim

Hostinger Üye Olmak İçin Tıklayın

unknone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mysql hesabı na isim veremediğim için phpmyadmin içe aktarınca problem yaşıyorum

Ve Sitemi açınca bazen açılmıyor ve beyaz sayfada ingilizce yazılar yazıyor...

Hosting Açtığımda Site Adresimi Yazıyorum. Bu alan adı zaten kayıtlı diyor...

LeYFeaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana cpu oranini soylermisin sadece cpu orani merak ediyorum...s site durup duruken toplamda 25 kisi siteye gelmisken, nail oluyorda cpu yuzunden kapaniyor... Bunu merak ediyorum cpu orani %0.01 falan mi ! Dalga gecer gibi. Wp falan kursan demek 5 kisi olunca kapanir...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5