İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

%100 Çalışan 11 Tane Beğendirme Hilesi

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Biraz açıklama yapabilirmisiniz, mesela içlerinde en iyi gördüğünüz siteler hangileri, günde kaç beğeni kazanabiliriz. Sistem nasıl çalışıyor ? Paylaşımınız için teşekkürler üstadım. Sık kullanılanlara ekledim bende inceleyeceğim siteleri.

Kansiper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biraz açıklama yapabilirmisiniz, mesela içlerinde en iyi gördüğünüz siteler hangileri, günde kaç beğeni kazanabiliriz. Sistem nasıl çalışıyor ? Paylaşımınız için teşekkürler üstadım. Sık kullanılanlara ekledim bende inceleyeceğim siteleri.

30-40 tane arasından seçilmiş siteler bunlar .. her sitede tek seferde 20-30 arası beğeni geliyor yanı 11 site tahminen 220-250 beğeni getirir. ve şimdi arşivlerimlerie bakıyorum. 50 tane çalışan hile paylaşıcağım :) :) ..

Hile-arsivim.blogspot.com <3

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5