İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

##100 DOLAR DEĞERİNDE ## Ücretsiz Proticaret Canlı Destek Modülü Sadece Direknet'e Öz

direknet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar;

-

Uzun süredir Proticaret ürünlerinde yaptıgımız kampanya ve destekler ile E-ticareti bizlerde proticaret yazılımcıları kadar desteklemekteyiz.

kaliteli & Güvenilir hizmetimizin yogun olarak talep edilmesinden dolayı 3.Proticaret Serverimizi devreye aldık.Bizi Tercih eden ve tercih etmek isteyen yeni müşterilerimizi bir sevindirici haberimiz daha var.

###TAMI TAMINA 100 DOLARLIK DEV HEDİYE###

Koşulsuz şartsız Proticaret Canlı Destek Modulu Tüm aktif Direknet müşterilerine ve 7 gün içerisinde yeni proticaret hosting alacak olanlara Tamamen Ücretsiz olarak sağlanacaktır.

Nasıl Sahip Olabilirim?

1-) Eğer Direknet Müşterisi İseniz:

-İlgili Forum Konumuza.

Ben direknet müşterisiyim .......... Nolu Sipariş Numara ........ Web Sitesi Adresimdir.Proticaret Canlı Destek Modülümün Aktif Edilmesini Rica Ediyorum.. Diye yazıyoruz hemen ardından bu yazdıgımız mesaj linkini PROTİCARET ÜYE OL adresine üye olurken ADRES kısmana yapıştırıp üyeligimizi oluşturduktan sonra. Gerekli bilgiler direknet Teknik Ekibi tarafından size iletilecektir.

2-)Direknet Müşterisi Değilim Ne Yapmalıyım ?

-Üzülmeyin Sizleride Düşündük. Hemen PROTİCARET HOSTİNG Adresinden size uygun olan bir proticaret paketini seçip sipariş vermeniz yeterlidir.Sipariş onayı ardından sizlerde bir direknet müşterisi olacaksınız yine lisansınızı alabilmeniz için hemen ilgili foruma gelip 1.Maddeki benzeri bir talebi bize iletmeniz yeterlidir.

3-)Direknet'e Hostumu Taşıyacagım Fakat Verilerim Ne Olacak.?

-Siz Hiç Üzülmeyin diye bizler direknet ekibi olarak Hangi Firmadan Hizmet Alırsanız Alın Plesk Panelden Alcagımız Bir Yedek İle Tüm Sitenizi Direknet Sunucularına Sorunsuz Bir Şekilde Taşıyoruz ( Sadece Plesk 9.x Versiyonları )

4-) Birden Fazla Lisans Alabilirmiyim?

-Evet. Direknet Üzerinden ihtiyacınız kadar hosting paketi satın almanız halinde her domain adresi için bir adet lisans size sağlanacaktır.

Aklınıza takılan tüm soru ve önerileri bizlere iletmekten çekinmeyiniz.

logo.png

Telefon ve Fax Numaralarımız
Sabit Telefonlarımız:0266 243 50 53
Mobil Telefonlarımız:0530 569 16 30

Ulaşım ve Ofis Adresimiz
Adres: Eski Kuyumcular Mahallesi Abdulgafur Efendi Sokak No:13/A AYDIN İŞMERKEZİ KAT:3/14

E-Posta Adreslerimiz
Mail 1: [email protected]
Mail 2: [email protected]
Messenger: [email protected]

Belgelerimiz
Yer Sağlayıcı Belgesi:1788
Vergi Bilgileri: Kurdereli V.D 6430344174

-----------------------------
DUYURULAR
BANKA HESAPLARIMIZ
HİZMET SÖZLEŞMESİ
WEB SİTEMİZ
ŞİRKET BLOG'U
FACEBOOK SAYFAMIZ
TWİTTER SAYFAMIZ

sensiziim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben direknet müşterisiyim #1548 Nolu Sipariş Numara www.nurcellonline.com Web Sitesi Adresimdir.Proticaret Canlı Destek Modülümün Aktif Edilmesini Rica Ediyorum..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi