İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

%100 Garanti Hit!!! Wordpress Seo %100 Garanti Hit!!!

Revenge

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar açıkçası öyle görsel şölen yapmaya becerebilen bir insan değilim ve görsel yaratıcılığımda pek yoktur o açıdan direkt olarak konuyu yazarak anlatıcam ve önemli yerleri altı çizili şekilde belirticem ( işte benim görselliğim )
Öncelikle aklınıza takılacağını düşündüğüm bir kaç sorunuzu cevaplayacağım

1) Asla bir program sayesinde sayaç kandırıcı hit değildir tamamen Google ziyaretçileridir zaten bunu hitlendiğinizde sizde göreceksiniz!

2) Tamamen White Hat SEO'dur yani illegal bir SEO söz konusu değildir

3) Sandbox'a Düşme asla söz konusu değildir

Olayımız nedir bizim : konu ile ilgilenen saygıdeğer webmaster arkadaşım, olayımız şudur ki kendimize özgü seo çalışmalarımızla sitenizi genel anlamda yükselterek yani bir kelimeye bağlı kalmaksızın tüm içeriğinizle google'da ilk sayfalarda çıkmanızı sağlıyoruz

Ne Kadar Hit İsterdiniz? : Konu ile ilgilenen saygıdeğer webmaster arkadaşım, çalışma mantığımız şudur siz ne kadar hit isteğinizi belirtirsiiz bizde ona göre sıkı bir çalışma yaparak o hiti elde etmeye çalışırız

NOT : 1) Sitenizin alt yapısı kesinlikle Wordpress olmalıdır.

2)Konu altında kafanıza takılaları lütfen belirtin elimden geldiğince yardımcı olucam

ÜCRET : İlk 5 Referansa 100 Tl Sonrasını Düşünücez

İletişim : PM Atınız Lütfen

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
itraderin 0 o nedenle burdaki ilk 5 arkadaşın işini yaptıktan sonra ödemeni alabilirsen iyi olur en azından bende denemek isterim

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
5k hit istiyorum sana 100 değil 500 vermeye hazırım ama lakin önce çalışmayı görmek lazım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5