İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

%100 Gelir Garantili Satılık Fikir | Bu Fikir Kaçmaz! | Sadece 1 Adet

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Merhaba,

Internet üzerinden kolaylıkla hiçbir maliyet yükü olmadan size 3 ay içerisinde binlerce TL kazandıracak müthiş bir proje fikrim bulunuyor. Bu fikirle ömür boyu oturduğunuz yerden para kazanabilme olanağınız bulunuyor.

Şuan acil paraya ihtiyacım olduğundan bu fikri satmam gerekiyor. Normalde 1 ay beklesem getirisi oluşamaya başlayacak ve 3 ay içerisinde binlerce TL para kazanabileceğim ancak bekleyecek durumum ne yazık ki hiç yok.

Malumunuz projeler fikirlerle oluşur ve iyi fikirlenmiş projelerden binlerce hatta milyonlarca TL para kazanabilirsiniz. Ben kendi oluşturduğum fikirden binlerce TL kazanacağınızı belirtliyorum ancak milyonlarca TL kazanmakta sizin elinizde.

Fikrin satışı ardından bu projeyi size devrettikten sonra feragat edeceğim ve bu proje sadece size ait olacak. Üstelik projenin gelişimi noktasında her zaman size yardımcı olacağım.

Acil ihtiyaç nedeniyle fikrimi 1000 TL'ye satıyorum. 500 TL'si peşinen alındıktan sonra fikir paylaşılacak ve geri kalan bakiye alınacaktır.

Beni tanıyan herkes ne derece fikirli biri olduğumu bilir, keza bu forumunda en eski üyelerinden biri olarak nefsi kuvvetli ve güvenilir biriyim.

Daha önceden benden fikir alıp projeyi hayata geçiren arkadaşlarımdan yorum ricasında bulundum ve benim için ne dediler;

Bu arkadaşlarımız haricinde yüzden fazla referansım bulunmaktadır.

CaLViN
Ovetto'yu İyinet satın alma niyetinde olduğum dönemde tanıdım. Türkiye'nin ilk webmaster forumu olan İyinet Ovetto'nun projesiydi ve siteyi alıp almamakla ilgili ona danıştım. O da bana al, zarar etmezsin dedi. Bugün her ay binlerce TL kazanıyorum ve çok mutluyum. Teşekkür ederim Ovetto.

Bolu Beyi
Bilgisayar mühendisi olmamı O'na borçluyum. www.bolubeyi.net bloğumda yazdığım neredeyse her bilgiyi ondan öğrendim. Hem bilgili hemde fikirli projeli bir beyefendi. Gerek bloğumdan gerek diğer projelerimden her ay binlerce TL kazanıyorum ve çok keyifliyim. İyiki varsın Ovetto!

Ozkan
Çok ciddi maddi sıkıntı içerisindeydim. Fikirleriyle ön plana çıkan Ovetto'ya danıştım ve bana Windows Phone'lar konusunda gerekli projeyi sundu. www.windowsphonehaber.com sitesini onun sayesinde açtım. Bu iş patlamaya hazır bir mayın gibi. Ben Ovetto'nun kahin olduğunu düşünüyorum. Her ay binlerce TL kazanıyorum ve çok heyecanlıyım. Sağol, varol.

Eif
Ovetto'yu ilk tanıdığımda onunla yaptığımız sohbetlerden etkilenmiştim. Çok akılcı ve akıcı bir konuşması vardı. Fikirli proje satışı yaptığını söylediğinde hiç düşünmeden satın aldım. Bugün hayatım O'nun sayesinde değişti. Projem öyle çok tuttuki binlerce TL para kazanmaktan yoruldum diyebilirim:) Ne diyebilirim ki, seni tanıdığım güne şükür Ovetto.

NEDEN SİZDE BİNLERCE TL KAZANMAYASINIZ? ÜSTELİK OTURDUĞUNUZ YERDEN, YORULMADAN, KASILMADAN, ARLANMADAN, DARLANMADAN!

BU FİKİR KAÇMAZ! SADECE 1000 TL. ÜSTELİK 500'Ü PEŞİN, 500'ÜNÜ SONRA ÖDEYİN.

HER AY BİNLERCE TL KAZANMAK İÇİN SON ŞANS!

İletişim: [email protected]

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
Özkan'ın sitesinin büyüme aşamasını gözlerimle gördüm diyebilirim. Türkiye'deki en iyi windows telefon blog sayfasıdır. Gün geçtikç daha iyi bir yere gelecek.

Ovetto gerçekten müthiş bir fikir ADAMısın

enola

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
merhaba fikrinizi gerçekten çok merak ettim fikrinize okadar güveniyorsunuz ki 1000 tl istemişsiniz alacak kişi nasıl iyi bi fikir olduğuna karar verecek siz fikrinizi söylemeden çok buyuk bir risk değilmi :D

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
enola,

Fikirlerimizde risk bulunmamaktadır. Risk bulunuyor olsaydı şuana kadar hizmet verdiğimiz kişi ve kurumlar her ay binlerce TL kazanamazdı.

Ayrıca mevcut konunun üzerinden 1 yıl geçti. 1 yıl içerisinde kendimizi geliştirdik ve kurumsallaştık. Şuan Ümraniye vergi dairesine bağlı olarak BENLİOĞLU ÇAY EVİ VE REKLAM HİZMETLERİ - RUHİ BENLİOĞLU ticari ünvanımızla faaliyet göstermekteyiz. Şirketimiz Sultanbeyli Halk Pazarında bir adet Çay Evi işletmeciliği üstlenmiştir. Ayrıca her türlü Reklam, tanıtım, broşür, kartvizit, insört, geçici işçi bulma, borçlu şirket devralma işleri itinayla yapılmaktadır.

2015 yılına girmek üzere olduğumuz bu günlerde YIL SONU KAMPANYAMIZLA hizmetinizdeyiz...

YIL SONU FİKRİ KAMPANYASI dahilinde 1000 TL olan fikir satışımız ÇOK KISA BİR SÜRE İÇİN 599 TL'dir. Ödemenin hesabımıza geçmesi akabinde fikir E-POSTA ile veya CEP TELEFONU vasıtasıyla anlatım yoluyla (SESLİ) tarafınıza iletilecektir.

Saygılarımızla,

BENLİOĞLU GRUOP
RUHİ BENLİOĞLU
YÖNETİM KURULU BAŞKANI
İLETİŞİM MERKEZİ: 05397635245
[email protected]

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Değerli müşterilerimiz,

E-posta sunucularımızda gerçekleşen bir sorun nedeniyle e-posta iletişim adresimiz [email protected] olarak değişmiştir. Bu vesile ile Microsoft ile sürdürülen altyapı çözüm ortaklığımız tarafımızca fesih edilmiş, Google Inc. ile anlaşılmıştır.

Her iki şirkete hayırlı olmasını temenni eder, başarılar dilerim.

BENLİOĞLU GROPE
RUHİ BENLİOĞLU
YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5