İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

%100 Kazanç getiren sistemi satışa sunuyorum!

sariz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ekli dosyayı görüntüle 3471

Adsense'den çabalamadan kazandıran paket yayında!

Bugüne kadar birçok site macerasına girdiniz ve kazançlarınız artmadı mı? Saatlerce pc başında çok düşük kazançlar mı elde ettiniz? İşte tam size göre bir sistem.

Güncel İngilizce Legal İçerik
Bugün alınan domainle bile kurulumu takiben kazanç başlangıcı.
ve en önemlisi siz bile sitenize sadece haftada 1 kere gireceksiniz. Yani yorulmadan kazanacaksınız.
Sitenizin tüm sistem dosyaları, ön kurulumu yapılmış database ve 1 adet e-kitap ile birlikte satılmaktadır.
Her hafta binlerce yeni,güncel,ingilizce içerik!
ABD'den, Latin Amerika'dan, Rusya'dan, Avrupa'dan binlerce ziyaretçi sizi bekliyor.
(Ziyaretçileriniz kendi istekleriyle tıklayarak gelecekler, yani bir programla sitenize çekilmeyecekler)

İllegal hiçbir yöntem kullanılmamıştır.

Teknik gereksiniminiz: Database boyut kotası olmayan (İçerik fazla olacağından) Linux Host ve 1 alan adı(İngilizce olması önerilir.)

DEMO
Demo ilk tıkta açılmazsa yenile yapınız, ucuza aldığım host bazen tekliyor :)

HER ŞEY HAZIR KAZANMAYA BAŞLAYIN!​

20 MB site dosyaları
5 MB site database
1 adet e-kitap
İlk kurulumda ücretsiz destek
Sınırsız domaine kurabilme seçeneği

BÜTÜN BUNLAR ve YORULMADAN KAZANÇ SADECE 99 TL

Satın almak, incelemek ya da sormak için buraya tıkla

Kendim yıllardır bu piyasanın içerisindeyim kazanmak için 2 yol var ya sabreder ciddi emek verir büyük site kurarsınız ya da ingilizce içerikle kazanmaya çalışırsınız. Bu sistemde ingilizce içerikle emek vermeden kazanıyorsunuz. Ben size ayda binlerce dolar kazancaksınız deyip dolandırmaya çalışmıyorum. 99 tl sistem dosyası, artı host ve alan adı için de 100-150 tl öder yılda 1000 tl ile 5000 tl kazanabilirsiniz. Kendi serverınız var ise database ve işlemci sıkıntısı da işin içinden çıkarsa kazancınız çok daha artacaktır. Bu sistemde her şey otomatik gerçekleşir onun için kazanacağınız 1 dolar için bile emek vermemiş vakit kaybetmemiş olursunuz. Türkçe içerikte 1 tıka çok düşük ödemeler yapılırken, site ingilizce olunca 1 tık sizin Türkçe içeriğinizle kazandığınızın 10 katı olabiliyor.

Şu linkten yaptığım ve kendimin bile girmediği bu sitelere nerelerden ziyaretçi geldiğini görebilirsiniz.

Satışta domain sayı kotası yoktur. Bir kere alıp onlarca site kurabilirsiniz.
daha fazla bilgi almak için o.sariz(@) hotmail.com ya da pm kullanınız.

akifokur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üstad bu sistemle size ait olan sitelerin istatistiklerini kazanç hit vs pm ile gönderebilirmisiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5