İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

%100 Kazanma Garantili İngilizce Siteler

freak7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

R10'da yapılan yorumlar için tıklayın

Daha önce birkaç kez satışını yaptığım sitelerden sizler için en baştan kurarak ve %100 kazanma garantisi vererek satmak istiyorum.

Bu satışı açma sebebim birçok kişinin hem pm ile hem satış başlıklarından bana ulaşıp bilgi almak istemesi ve bu şekilde kazanmayı istemesi oldu.

500 TL ödeme yaparak günde 30-40$ belki de daha fazlasını kazanacak bir siteye sahip olma şansına sahipsiniz. Eğer olamazsanız da kazanamadığınız miktarı size 3 ay sonunda ödeyeceğim, ve siteye sahip olmaya devam edeceksiniz. Bu fırsat sürekli devam etmeyecek, o yüzden tamamen risksiz bu teklifi değerlendirmenizi tavsiye ederim.

Kısaca yapacağım şeyi adım adım anlatmak istiyorum.

1- Ücret site başına 500 TL, çok sayıda alım yapabilirsiniz. Ücreti yatırdıktan sonra işlem başlıyor.

2- Hosting dahil değil, bir adet hosting ve domain alıyorsunuz. Ben hostgator baby account kullanıyorum, size de öneririm. Link
VPS'lerde limit aşımı olabilir, önermiyorum.

3- Bana host bilgilerini yolluyorsunuz, tüm kurulumu yapıyorum.

4- Size tüm yapmanız gerekenleri email ya da pm yolu ile anlatıyorum, bu kısım önemli günde 10 dakika ya da haftada toplam 1 saatinizi ayırıp söylediklerimi yapmanız gerekiyor. Yoksa iadeye hak kazanamazsınız. Gözünüz korkmasın, yapacağınız tek şey botu çalıştırmak. Bot tamamen türkçe, sıfır ingilizce bilgisi ile bile bu sistemi kullanabilirsiniz.

5- 3 ay içinde bana ödediğiniz 500 TL'yi adsense ile kazanacaksınız. Hatta çok daha fazlasını kazanacağınızı düşünüyorum. Eğer kazanamazsanız, kazanamadığınız kısmı iade ediyorum. Örneğin, 300 TL kazandınız 3 ayda, 200 TL'yi size iade ediyorum ve site ile bot sizde kalıyor. Böylece kazanmaya devam ediyorsunuz.

Hepsi bu, bazı önemli notlar var ilk baştan söylemem gereken.

Not 1: Kesinlikle adsense hesabınız olması gerekiyor, adsense hesap satışı yapmıyorum.

Not 2: Telefon ve skype desteği yoğunluğumdan dolayı veremiyorum. Sadece r10'dan pm yolu ve email ile iletişim kuracağız.

Not 3: Eski satışlarımdaki adresleri paylaşmayacağım. Ödemeyi yaptıktan sonra kendi sitenizi görebileceksiniz. Bu yüzden pm istemeyiniz lütfen.

Site adresi: Sizin için açılacak
Site için istenen fiyat (Açık arttırmaysa başlangıç fiyatı): 500 TL
Sitenin aylık getirisi: 3 ayda en az 500 TL kazanma garantili

Ödeme için tüm bankalardan havale, sanalpazar ve paypal kabul ediyorum.

Referanslar:

Daha önceki satışlarımdan memnun kalan bazı arkadaşların yorumları:

Alıntı:
iyireklam Nickli Üyeden Alıntı
bende bir adet site aldım arkadaştan ingilizce..
aldıgımdan beri 6 aydır bir konu bile girmedim gunluk 20-30 usd arası kazanıyor gayet memnunum..
Alıntı:
ForDextr Nickli Üyeden Alıntı
Hayırlı bir iş yapmışsın dostum işin gerçeğine bakacak olursak. Bir kaç arkadaş mail attı senden aldığım siteden dolayı hit devam ediyor mu felan diye evet devam ediyor. Ben bu başlığı yerinde buluyorum kolay gelsin.
Alıntı:
mcsoft Nickli Üyeden Alıntı
arkadaşlar. çok sayıda pm aldığım için açıklama getiriyim. freak7 nin önceki ticaretine bakarak gözüm kapalı aldım. sizden memnunmusun gibi mesajlar geliyor. sitem yeni açıldı hemen gelir elde etmek abest olur. ki zaten daha adsense hesabım ile yok benim.
gelecek zamanlarda konudaki mesajımı editleyerek size bilgi veririm ne kadar gelir elde ettiğim veya memnuniyetim hakkında.
şimdilik şunu söyleyim freak7 işinin ehli ve çok ilgili birisi. bu vesile ilede tanıştışmış oldum umarım uzun süre ticaret yaparız kendisi ile. şimdiden teşekkürler.
site adresi istemeyin vermiyeceğim.

edit: 19.06.2013 siteme 3-4 gündür 4-5 kişi aramalar ile girmeye başlamıştuı. bu gün adsense koyduk ben hariç 8kişi girmiş adsense kazancı 1,74 $ olmuş. adsense kullanmayı unutmuşum eskiden basitti kaç kişi tıklamış felan göremiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5