İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100 Kişilik Alexa Grubu Kendine Güvenen Herkes Gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
tüm sitelere dolaşım yapılmıştır.şimdi biraz mola... birazdann tekrar dolaşıma çıkacağım

Furnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Tüm sitelerde dolaşım yapılmıştır . Saygılar

karakral02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
3.tur dolaşımı yapıorum arkadaşlar bu arada diğer katıldığım 10 kişilik gurupan 6 sı son 2 gündür dolaşım yapıyor umarım burda da öyle değildir

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yok

3.tur dolaşımı yapıorum arkadaşlar bu arada diğer katıldığım 10 kişilik gurupan 6 sı son 2 gündür dolaşım yapıyor umarım burda da öyle değildir

yok arkadaşım bu gruptaki arkadaşlar gayet iyi dolaşım yapıyor.ancak kimi arkadaşlar öğrenciymiş gündüz saatleri değil akşam saatlerinde dolaşım yapıyorlar. içinizden dolaşım yapmayaı birileri farkettiğinde şikayet yolluyor anında fişini çekiyoruz...sen dolaşımına ve trafiğine bak dostum... arkadaşlar çok özverili...iyi çalışmalar

GoLDbErK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteler dolaşılmıştır.hostumdaki sorun kısa sürede düzelicek inşallah.

Own

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Tura başlanıyor herkese kolay gelsin..

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
DOLAŞIM YAPMADIĞI BELİRLENENLER ÇIKARILIP YENİ DOLAŞIMCILAR LİSTEYE ALINMIŞTIR.LÜTFEN LİSTEYİ TAKİP EDEREK DOLAŞIM YAPALIM...

dudukodu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkese günaydın. Günün ilk keşif ve dolaşımları yapıldı. Sitelerin çoğu Google arama linki olarak eklenmiş. Aramalarda çıkması için yapıldı sanırım.

gok-te

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Keşifler tamamlandı. Bazı sitelerde şüpheli uyarısı aldım. hdfilmkeyfi açılmadı.

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bende günün ilk keşfini yapıyorum şu an .yalnız bazı siteler açılmıyor.sanırım trafikten hostunuz kilitleniyor.. öğleden sonra akşam geç saatlere kadar tekrar dolaşım yapılacaktır... herkese iyi çalışmalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5