İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100 Kişilik Alexa Grubu Kendine Güvenen Herkes Gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Son Eklenen Site Gezilmiştir..

Sitem Tekrardan Aktif Olmuştur..

Lütfen Siteme Gezinti Yapmayan Arkadaşlar Gezintilerini Tamamlasınlar.

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
açılmayan siteler var bazı arkadaşlarımızda bu konudan şikayetçiler.lütfen sitesi açılmayan adminler siteleri hakkında burdan açıklama yapsınlar.yoksa bu hafta sonu açılmayan siteler listeden çıkarılacaktır. lütfen bu mesajı alıntı yaparak paylaşınız

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
açılmayan siteler var bazı arkadaşlarımızda bu konudan şikayetçiler.lütfen sitesi açılmayan adminler siteleri hakkında burdan açıklama yapsınlar.yoksa bu hafta sonu açılmayan siteler listeden çıkarılacaktır. lütfen bu mesajı alıntı yaparak paylaşınız

Bu yazıyı görünce tekrar yazma gereksinimi duydum..

Sitemde ki sorun bizden kaynaklanmıyor.. güllüoğluweb'te barındırdığım filmciniziz.com isimli sitem güllüoğluweb'e gelen saldırılardan dolayı diğer güllüoğluweb üzerinde barınan siteler gibi kısa süreli kapanmıştır.. Dün akşamdan bu yana kapalı olan sitemin en kısa sürede düzelmesi için beklemedeyiz..Elimden birşey gelmiyor malesef. şuan açık sitem ama arada bir gidiyor yine tam net olarak düzeldi dediğim zaman siteme girip gezinti yapabilirsiniz. siteme ulaşılmasada gezintileri eksiksiz yapmaya devam ediyorum o konu hakkında hiç bir şüpheniz olmasın..

filmciniziz.com/reklamsiz

Furnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Genctr ve hdfilm keyfi açılmadı . Diğer sitelere tur tamamlanmıştır ! Saygılar

zonbadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kırılmasın kimse ama ilk çağdan kalma bir iş artık bu! Aegnor kullanıcı adlı bilgisayar mühendisinin sistemi, aynı mantık ile kişilerin el ile uğraşmasına gerek kalmadan hallediyor bu işi...

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Arkadaşlar iş hayatımda gerçekleşen yoğun tempo nedeniyle internete fazla vakit ayıramayacağım. İzninizle gruptan ayrılmak istiyorum. Bulunduğum süre içerisinde aksatmadan görevlerimi yerine getirmeye çalıştım, hakkınızı helal edin lütfen. Özelden mesaj atabilirsiniz alexa ve harici sorularınız için, kolay gelsin herkese :)

karakral02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
bunu neden buraya yazdın anlamış değilim etik değil bu 1
ikincisi o dediğin sistemi 1 hafta kullandım program sürekli açık kalacak 3.olarak hoşuma gitmeyen şeyler sezdim 4.olarak 1.maddenin cevabını pm olarak atarmısın

dudukodu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkese günaydın dolaşım ve keşifler tamamlanmıştır. Ayrıca dolaşım yapan grupta sadece 12 kişi olduğu refere linklerden istatistik sayacımdan tespit edilmiştir. Tıklama ve dolaşım yapmayan arkadaşların tespit edilmesi ivedi olarak gerekmektedir.

dusesmoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Google raporlarına göre dün iyinet üzerinden sadece 9 tık almışım yani 9kişi görevini yapmış bakalım bugün ne olacak ben başladım gezmeye

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
günaydın arkadaşlar.günün ill dolaşımına başlıyorum.kimi arkadaşlar ayrılmak istemiş gruğtan tamamdır. sitelerini çıkartıyoruz listeden.bazı arkadaşlarda çalışmamızı çağ dışı filan bulmuş.git kardeşim sen moderen yöntemlerinle istediğini yap.burda maksat sadece dolaşım yapmak değil.sanki tüm arkadaşlar birbirimizin sitesinin editörüymüş gibi sitelerimize bakmak.kimisi yorum bırakıyor kimisi sitemizn eksiğini fazlasını söylüyor... biz ne otomasyon sistemler gördük denedik sörf yapmak için.hiçbişey manuel dolaşım kadar etkili olmuyor.Google öyle bi örümcekki fare imlecinin kişi tarafındanmı yoksa programlamı oynatıldığını bile ölçüyor... Hal böyle olunca en iyi dolaşım bizbize manuel dolaşım....

Muratt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Dolaşım bitmiştir
sadece hdfilmkeyfi.net hala acılmamakda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5