İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100 Kişilik Alexa Grubu Kendine Güvenen Herkes Gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
acaba

beyler ben kımsenın sıtesını uye olmam yeterınce uyelıgım war bırsuru sıtede k.b ama gezınnıtyı yapıyorum ısteyen baka bilir.beyler bu arada benım googlede bi sözcukte 1.cı sıraya cıkmama yardımcı edermısınız

http://www.google.com.tr/search?sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=beat+indir

kelimesinde 2.ci yada 3.cü sıradayım herkez bu aramya arada sırada girip benım sıteye tıklarsa sevınırım yardımcı olan tum arkadaslara şimdiden teşekürler.

arkadaşım senin siten beat mahzeni blogspot değilmiydi. bu yapılan sorgulamada göremiyorum siteni ikinci üçüncü sıralarda hatta diğer sayfalardada yok.sanırım senin tarayıcında cookie birikmesinden dolayı kendi siteni üst sıralarda görüyorsun. ilk sayfada bi sıralamada siten çıkana kadar istersen böyle devam et.

Regstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Siteler gezildi. Ama bence 20 ile sınırlı kalsın 100 siteyi nasıl gezicez. Çok zor.

Evet arkadaşlar birbirimizn sitelrine üye olalım.

yaramaz62

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaşım senin siten beat mahzeni blogspot değilmiydi. bu yapılan sorgulamada göremiyorum siteni ikinci üçüncü sıralarda hatta diğer sayfalardada yok.sanırım senin tarayıcında cookie birikmesinden dolayı kendi siteni üst sıralarda görüyorsun. ilk sayfada bi sıralamada siten çıkana kadar istersen böyle devam et.

Yada Googleye Beatmahzeni yazdığınızda BEnım sıtem Yuzde Yuz ilk sırada cıkar ister bitişik yazın ister ayrık. ve benım 1suru konuda ilk sıradayım ama en ıyisi sitemın isimiyle arasanız iyi olur
http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=beatmahzeni&aq=f&aqi=g-s1&aql=&oq=

şeklinde

yaramaz62

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bence 25 site iyi kardeş ilerde artırmamız gerkirse duyuru yapar artırırız emın ol25 uyeye ulaşıp uye alımını kapatırsak ve bu çalışmayı surdurursek bu gruba katılmak isteyen cok olacaktır:)

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bence 25 site iyi kardeş ilerde artırmamız gerkirse duyuru yapar artırırız emın ol25 uyeye ulaşıp uye alımını kapatırsak ve bu çalışmayı surdurursek bu gruba katılmak isteyen cok olacaktır:)

tamamdır.siten beat mahzeni araması şeklinde değiştirilerek eklendi.

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Güvenilir üyeler gelene kadar üye alımını şu an itibariyle durduruyorum.iyi kötü ayıracağız sonrasında yalancıları gruptan çıkarıp yenileri alacağız

!whp!

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Yada Googleye Beatmahzeni yazdığınızda BEnım sıtem Yuzde Yuz ilk sırada cıkar ister bitişik yazın ister ayrık. ve benım 1suru konuda ilk sıradayım ama en ıyisi sitemın isimiyle arasanız iyi olur
http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=beatmahzeni&aq=f&aqi=g-s1&aql=&oq=

şeklinde

Beat mahzeni yazınca ilk sıraya çıkıyormuş.Zaten sitenin adı o.Bende plusforum yazınca baştayım.Ama beat indir yazınca ilk 8 de yoksun gerisini kontrol etmedim

yaramaz62

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ya hani şu siteler alexa kutucugu koyuyosunuz ya sıralamnız yazıyor onu nasıl alabilirim

yaramaz62

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
neyse ben buldum kimse yardım etmedı ama yınede teşekkurler

yaramaz62

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bende yorum yaptım !whp! sende benımkıne atarsan sevınırım Diğer ARkadaşlarda Yorum yazıp DErecelendırme Yaparsa Sevınırım şimdiden teşkurler herkeze

cutter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sitelerin çoğunu sabah gezmiştim şimdi yeni katılanları da geziyorum sayyacta konya görürseniz o benim:D

yaramaz62

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaslar benım sıteye gıremeyenler warsa

Google DNS:
8.8.8.8
8.8.4.4
Open DNS:
208.67.222.222
208.67.220.220
Dnsadvantage DNS:
156.154.70.1
156.154.71.1
Norton DNS:
198.153.192.1
198.153.194.1
not:alıntıdır.

dns ayarlarını bunlardan 1i yapabılırler yanı deiştirsenız dıger ulklerdekı cogu sıte acılıyo baska seyler ıcınde yararınıza olur:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5