İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100 Kişiye Hosting Sponsoru Oluyoruz. | www.yasalhost.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Azat Metin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
logotakip.png

Merhabalar,

YASALHOST.com İnternet ve Bilişim Hizmetleri olarak 100 Kişiye ücretsiz hosting dağıtma kararı aldık.

Sponsor olacağımız hosting paketi:
Linux Paket 1
250 Mb Alan
15 Gb Trafik
Türkçe Direct Admin
Türkiye Lokasyon
Sınırsız Alt Özellikler
(15 GB Bandwidth kesinlikle dosya up/down işlemi için kullanılamaz. Aksi takdirde hosting silinir.)

Sipariş Linki : http://www.yasalhost.com/siparis-add.php
(Siparişiniz 24-72 saat içerisinde onaylanacaktır.)

Nasıl alabilirim ?

Öncelikle linke tıklayarak sipariş veriniz. Siparişverebilmek için sitemize giriş yapmanız gerekmektedir. (Üye değilseniz bu linke tıklayarak üye olabilirsiniz.). Daha sonra "Notunuz" bölümüne "@Sponsor(boşluk) kullanıcı adınızı" yazınız ve siparişi onaylayınız.
İşlem sonrasında domaininizi "ns1.yasalhost.com ve ns2.yasalhost.com" adresine yönlendiriniz.

Sponsorluk Maddeleri
- Üye olurken kesinlikle isim soy isim email ve diğer iletişim bilgileriniz doğru olmalıdır geçersiz bilgiler ile üye olanların siparişleri iptal edilerek hizmetleri silinecektir.
- T.C. yasalarına uygun olmayan içerikli siteler barındırmak yasaktır.

Nasıl Destek Alabilirim ?
Destek alabilmek için müşteri girişi yaptıktan sonra Destek butonuna tıklayarak sorunuzu veya problemlerinizi bize bildirebilirsiniz.

Siparişinizin onaylanması için konuya sipariş yaptığınıza dâir yorum yapmanız gerekmektedir.
Ayrıca siparişlerinizde "notunuz" bölümüne iyinet.com kullanıcı adınızı yazınız.

netscape.png
www.yasalhost.com

input-mouse.png
"Güvenilir olmak ayrıcalıktır."

*Bilgi almak istediğiniz her konu için iletişim adresim : [email protected]
netscape.png
Bizi Facebook'tan takip edin.
http://www.facebook.com/YASALhost

Saygılarımla,
Azat Metin

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
merhaba firmanız yer sağlayıcı faliyet belgesine sahipmi acaba ?

Konuya eklemenizi rica edeceğim ys belgesiz satış yapmak forumda yasak

memoc@n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Siteye girdiğimizde direk üye girişine atıyor firma bilgilerinizi göremiyoruz sorun mu var?

Azat Metin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
@Oğuz: Bu linkteki konunun en altını inceleyiniz. Zaten o konuya yorum yapmışsınız. Hatırlatmak istedim sadece :) Linkteki konudan alıntı:
tebrik ediyorum :alkış: bunu açıkca belirtmeniz + güven sağlar bence
http://forum.iyinet.com/sirket-tani...i-guvenli-sunucu-ve-ucuz-fiyat-garantisi.html

@memocan: Hayır sorun yok. Sipariş vermeden önce sitemize üye olmanız gerekmektedir.

@elitwebmaster: Siparişiniz 24 saat içerisinde onaylanacaktır.

Saygılarımla..

suleymanuslu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
hayathost.net guvenilir bir firma umarim sizde ayni guveni sagliyabilirsiniz.

Dr. Wm.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Domaininiz uygun kriterlerde olmadığı için hostunuz açılmamıştır. iyi günler.
denemek istemiştim sadece https://www.puttld.gen.tl/ 'den aldığımız domainin ücretli olarak satışta olduğu anlaşılabiliyor mu diye

ama yine de teşekkürler ilgilendiğiniz için, ben iyisimi kendi hostumu kendim alayım :D

En az 8 sene falan kullanmayı düşünüyorum ben bu domaini sonundaki frm.tc kısmı hoşuma gitti ve benim maksadıma uyuyor sadece :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5