İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100 Lira Bütçe Var Sayfa Alınacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karincaa

0
Yasakli Uye
Onaylı Üye
Reaction score
5
Beni tanımıyorsun öle kendi kendine yorum yapıyorsun madem abin polis beni yaşıtlarımla muhattab et ver abinin numarasını konuşalım böle forumda kirlilik yapmaya ne gerek var

Karincaa

0
Yasakli Uye
Onaylı Üye
Reaction score
5
Ettiğin küfürü buraya yayınlamak isterdim ama arkadaşlara saygısızlık olmasını istemiyorum

Karincaa

0
Yasakli Uye
Onaylı Üye
Reaction score
5
Ben artık ne yzsanda cevap vermiceğim kendi kendini rezil ettin başka bir şey değil...

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Ne yaptığınızı anlamış değilim, oyalandım diyorsunuz herhangi bi kanıt göremiyoruz.
İki tarafta bana PM olarak kanıtlarını veya söylemek istediklerini yollasınlar ona göre ceza-i işlem uygulanacaktır.
Cengiz bey, siz bana ayrıca buluşmayı kararlaştırdığınız pmleride gönderiniz..

Ayrıca bir daha telefon numarası vermezseniz güzel olur ve küfürlü postunuzuda temizledim. Sadece savunmanızı yazmanız için süreniz var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi