İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100 Milyon Kazanmak İstermisiniz???

S

sponsorbul_com

Misafir
Merhaba arkadaslar sponsorbul.com icin php yada asp ile script hazirlayabilecek kisiler aranmaktadir.cj.com benzeri bir site istemekteyiz o kadar detayli olmasada olur yanliz yapmak isteyenler samimi olurlarsa sevinirim bazı arkadaslar tamam ben yazarım deyip ortadan kayboluyorlar bu arada ben elitlist.com un sahibiyim scriptimizi hacettepeli.net in sahibi arkadas yazdi ucretini odedik inanmayanlar onunla konusabilir ve bu sponsorbul.com scripti icin 100 milyon odeyebiliriz eger bilenler varsa yardimci olsunlar herkes sponsor ariyor bizde para dagitmak icin script ariyoruz script bitince her ay paraniz hesabinizda 1 kerede bizi denersiniz yardim icin icq: 103213305

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
iyi diyorsunda, CJ benzeri bir site ne kadar basit te olsa çok vakit alır. bence bu fiyata biraz zor bulursun o scripti yazacak kişiyi.

M

maximp3

Misafir
sen cj benzeri scripti 10.000$ a bile yazdiramassin. onun arka planinda ne firtinalar kopuyor haberin yok. o scriptin calismasi icin en az aylik 300-500$ odemeli bi server kiralaman sart bir kere. milyonlari kazanayim istiyosun ama 100 milyon veriyorsun nasil is anlamadim. basit bir sey yaparim. 300$ alirim senden. daha oncede konusmustuk seninle. benle anlastin sonra baska biri daha uyguna yapacak dedin vazgectin simdi yine birilerini ariyorsun. demekki sende bir problem var. ya bastir 2000-3000$ git hazir script al babalar gibi, yada 300-500 e kiyip bize yazdir. bu konuyla ilgili yeterince mesgul ettin bence burayi.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
kardeşim bu adam klikpara.com'un benzerini kuracak, zaten icq'sunda dialerci serhanadult yazıyor. biraz abartmış cj yazmış, 300-500$ dolara cj kurulsaydı internet cj'den geçilmezdi...

S

sponsorbul_com

Misafir
Merhaba arkadaslar bu forumda yer isgal edip etmemem seni ilgilendirmez ayrica dialer felan olacagini kim soledi sana dialerla alakasi olmayacak sistemin zaten cok paramiz olsa gelip burda yazmayiz.Zaten ben scripti yazacak kisiye 100 milyon verdikten sonra adamla baglari koparmicam yani bir nevi ortak olacak cunku ben php yada asp den anlamam kim yazarsa yazsin reklam gelirinden %30 pay alacak bende size demiyorum cj.com un aynisi olsun benzeri olsun yani. Benim cabam turk webmasteri kazansin ayni oranda bende kazanyim ama biz yabanci hayrani oldugumuz icin birisi ortaya cikip kardesim ben sistemi yapmak istiyorum deyince herkes yok kardesim yapamazsin diyor sitede dialerla ilgili hicbirsey bulunmicak sadece tiklama basi ve lead satis olarak program olacak ve webmaster girisi ve reklam veren girisi olacak olay bu kadar basit. Ve bana yazi maximp3 nickli arkadasa dostum birisi gelip ben 100 milyona yazarim dedi tamam dedim yaz adam ortadan kayboldu burda benim sucum yok kim en asagi yazarsa o kadar iyi olur benim icin 100 milyondan fazla maalesef veremem ama 100 pesin veririm 50 milyonda 60 gun sonra oderim icq: 103213305 ayrica www.elitlist.com un sahibiyim gunluk tekil hiti 750 nin ustunde olan sitelere 5 milyon oduyorum aylik listeye uye olup banner kodunu sitelerine yerlestirirlerse iyi gunler...

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
iyi de kardeşim icq'nda niye serhanadult yazıyo o zaman gidin bakın serhanadult.net dialerci babası 14 farklı site ile dialer dağıtıyor. dialer değilse para nerden gelecek onu söyle, reklamz koca şirket reklam alamadı da sen tek başına mı alacaksıN?

M

maximp3

Misafir
kardesim anlasma yaptiktan sonra vazgecen sensin. isterse bedava yapan ciksin. bir kere soz agzindan cikmis bana karsi. yaptircam demissin herseyi konusmusuz. ondan sonra gelip baskasiyla anlastim diyosun.ben yinede anlayis gosterdim sana, canin saolsun dedim. ama ikinci kez buraya gelip ayni seyleri soylersen o zaman senin burada olup olmayisin beni ilgilendirir.

G

gti-the-sexy

Misafir
maximp3' Alıntı:
sen cj benzeri scripti 10.000$ a bile yazdiramassin. onun arka planinda ne firtinalar kopuyor haberin yok. o scriptin calismasi icin en az aylik 300-500$ odemeli bi server kiralaman sart bir kere. milyonlari kazanayim istiyosun ama 100 milyon veriyorsun nasil is anlamadim. basit bir sey yaparim. 300$ alirim senden. daha oncede konusmustuk seninle. benle anlastin sonra baska biri daha uyguna yapacak dedin vazgectin simdi yine birilerini ariyorsun. demekki sende bir problem var. ya bastir 2000-3000$ git hazir script al babalar gibi, yada 300-500 e kiyip bize yazdir. bu konuyla ilgili yeterince mesgul ettin bence burayi.

bu 2000 $'lık scriptin adresini verir misin

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
hotscripts.com'da asp ya da php (ne istiyosan) affiliate and .. bölümünde 10larca affiliate script var adam gibi olanların public lisansları 400$'dan başlıyor.

M

maximp3

Misafir
sadece o adresde değil. daha bir çok sitede var. aratıp bulabilirsiniz.

Y

yarassa

Misafir
bu iş çok acele değil ise size bi program çıkartırım ama 1,5 ayımı rahat alır sanırım. çünkü adamlar böyle bir programı 500$ ' a satarlarken benim böyle bir programı yapmam zaten. Üstelik güvenlik açıklarını didik didik taramak günlerce deneme yapmakda işin cabası. zor ama fiyat mühim değil. 150 milyona yaparım. 50sini peşin alırım. gerisini iş bitince. icq ya küsüm girmiyom ona göre bana [email protected] & [email protected] & [email protected] adreslerinden ulaşabilirsin. Yalnız dediğim gibi 1,5 ay sürebilir haberin olsun

SaVaGe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Slm,
Srhan kardeşim seni az çok tanırım.Senin istediğin sistemi asp de yazarım ama ne zaman bitecgini kesin söyleyemem,Arkadasın dediği gibi 100milyona yaparım ama 50si peşin.Site elinde olur.Tasarımına karışmam normalde tasarımı para ile yapıyorum istersen tasarımları gösteririm o sisteme göre beğenir + ücret alırım.ASP site halinde yaparım admin bölümü falanda olur.
*/
/ Niyetin ciddi ise anlaşalım...
*/
iyi çalışmalar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5