İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

%100 Spotify ve Youtube V3 Api Kaynaklarını Kullanan Sitem Hakkında

filesdownload

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Başlıkta da bahsettiğim üzere kendimin yapmış olduğu ve kısa zamanda iyi bir noktaya gelen ve giderek hiti yükselen sitemi burada paylaşmak istiyorum.

Sitem tamamiyle Spotify alt yapısını kullanarak tüm müzik, albüm ve sanatçılara erişim sağlayabilmekte ve anlık olarak Spotify istatistiklerini çekerek güncelleyebilme özelliğine sahip.

Spotify bilindiği üzere en büyük ve en popüler müzik platformlarından biri. Bu nedenle hemen hemen tüm müziklere, sanatçılara ve sanatçıların albümlerine ulaşmak mümkün. Hal böyle olunca sitemi tamamen özgün kodlamalar ile full seo uyumlu hale getirip spotify ve youtube içerikleri ile birleştirdim.

Sonuç olarak gün geçtikçe yükselen organik hit trafiğine sahip oldu. Yaptığım sistem ile ister manuel müzik veya video ekleyin isterseniz bırakın bu işi kullanıcılar kendisi zaten hallediyor :)

Aranılan müzik eğer sistemde yok ise ekliyor ve ziyaretçiyi kısa bir süre içinde eklenilen müziğe veya içeriğe yönlendiriyor. Bu sayede site sürekli güncel kalıyor.

Şuan spotify'den çekilen sanatçılara ait videoları youtube apisi ile birleştirip daha efektif ve daha içerikli bir hal aldı. Ve bu sistemi yeni yapmış olmama rağmen anında index almaya başladı.

Sizden de sitem için yorum ve önerilerinizi bekliyorum. Saygılarım ile...

Site Adresi: http://mp3indir.fun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5