İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100 TL Değerinde Ücretsiz Adwords Kuponu Kaçırmayın

Gizemli LORD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar arkadaşlar bugün sizlerle Adwords’un son ücretsiz kuponlarını sunmak istedim ve bu makalemi yazmaya karar verdim .
Öncelikle şunu belirteyim arkadaşlar daha önce 3-4 defa form doldurup ücretsiz kupon talebinde bulunmuş olmama rağmen kupon kodu gelmedi ;aşağıdaki kampanyadan başvuru yapınca kupon kodu 1 saate kalmadan geldi,başvuran kişilerin hemen hemen hepsine çıkacağına eminim.
Bildiğimiz gibi artık 1 Ekimden itibaren ,Adwords kuponları eskisi gibi bol bol dağıtılmayacak ve Adwords hesabına bir miktar ücret yatırmayanlara Adwords kuponu verilmeyecek bu yüzden bir an önce sizde kuponlarınızı alın

indir.jpg

Kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu düşünüyor ve nasıl alacağını anlatamaya başlıyorum.
Öncelikle >buraya tıklayınız.
Sağ kısımdaki formu uygun ve doğru bir şekilde doldurunuz.
Son olarak bana kupon gönder butonuna tıklayınız.
Kuponunuz bilgilerinizi doğru ve düzgün yazdığınız takdirde mail adresinize en kısa zamanda Google Amca tarafından gönderilecektir.
Eğer bir çok ücretsiz kupona sahip olmak isterseniz formdaki Telefon Numarası kısmına farklı bir cep telefonu numarası giriniz ailenizden birisinin veya arkadaşlarınızın olabilir .Ek olarak e-posta adresinizi de farklı giriniz belki vermez Google Amcanın işi belli olmaz çok kupon almak istiyorsak işi garantiye almak lazım .Ben de şimdi başvuracağım ikinci bir kupon için .
Not: Kuponların son kullanma tarihi 30 Eylüldür unutmayınız .

Daha Fazlası İçin Kaynak: http://hayalcin.com/100-tl-degerinde-ucretsiz-adwords-kuponu-kacirmayin.html#ixzz279BH67VL

lazenes

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
arkadaslar bin birtane aldim maile kod fln geldi bunu nasil kullanacam yani bukodu baskasina versem o kullana bilirmi

Gizemli LORD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam googleye yazınız nasıl kullanacağınıza dair anlatım çıkar... Sizden başkası da kullanabilir evet..

Gizemli LORD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elinizde varmı bir tane

Geç kaldın kuponlara sanırsam...Elimde var ama muhtemelen Adworbs hesabına kupon kodu girilmiş şeklindeler;kupon kodu herhangi bir hesaba girilip aktive edilmemiş olanlar zaten 5 RKim son kullanma tarihi geçtiği için Bloke olmuştur...

burak34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
verebilirmisin hocam rica etsek denerz en azından

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
sanırım dün kullanıma kapatıldı ücretsizler.

Gizemli LORD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yarın pm at bakayım girmediğim varsa eğer...

(Bir de bugün sitemde dönüyordu Adwords reklamı yine (kupon tanıtım reklamı ) ... Google'ı anlamak mümkün değil )

kemanci78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar google da kupon olayı bitti diye biliyorum ama tamda emin değilim

lovestorm

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Arkadaşlar google adwords'den etkili geri dönüş alabileceğim doğru mudur ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5