İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

%100 Türk Facebook Sayfa Çekimleri Çok Uygun Fiyatlar

omerozfindik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben kendileriyle çalıştım. çok memnun kaldım. o yüzden ikinci bir anlaşma daha yaptık. ikinci çalışmanın yarısında bir sorun çıktı ve hemen paramı ben istemeden geri iade ettiler. çok dürüst çalışıyorlar tavsiye ederim...

Teşekkürler. Malum bütün panellerin kasımları durdu chrome yeni versiyon çıkardığı için. Bizde tabiki hak olanı vermek zorundayız.

turknetline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam 40K üye çekimi yaptırmak istiyorum.
lütfen hesap numaranızı pm alayım

edit: Aktif olana kadar bekliyorum

omerozfindik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar çok uğraştım. bu sektörü dolandırıcıların elinden kurtarmak için ama yok arkadaş bitmiyor. O yüzden alnımın akıyla bu işleri bırakıyorum.
Ben de kimsenin parası kalmamıştır. Olan varsa da mesaj atsınlar hemen ödenecektir. hayırlı geceler.

Adminler konuyu kapatırsanız sevinirim.

Gazeteci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ABD, Kanada,İngiltere lokasyonlu çekimleriniz varmı?

Bir de "Bilinmesi gerekilir ki alınan/hedeflenen hayran sayısına ulaştıktan sonra yaşanılacak problemlerden sorumlu değiliz." demişsiniz. Mesela,hangi problemlerin olma ihtimali varki?...

omerozfindik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ABD, Kanada,İngiltere lokasyonlu çekimleriniz varmı?

Bir de "Bilinmesi gerekilir ki alınan/hedeflenen hayran sayısına ulaştıktan sonra yaşanılacak problemlerden sorumlu değiliz." demişsiniz. Mesela,hangi problemlerin olma ihtimali varki?...

Türkiye. yani çekimleri bitiriyoruz. sayfaları beğenipte çıkanlar beğenisini iptal edenler düşünce ondan bahsediyoz.

Arkadaşlar malum yeni başladı kasım işlemi. 1 2 gün ufak aksaklıklar olabilir. Malum şu an başka Türk kasım yapan yok. Az sabretmenizi istiyoruz. Linkini aldıklarım telaşa gerek yok. Süre uzarsa paraları geri ödenir.

Arkadaşlar akşam saat 20:00 da sistem düzenlemesi bitecekmiş. Kasıma devm edecez.

Arkadaşlar panelini kullandığım bayiden aldığım son bilgi: Yöncu bilisimden aldigimiz vds panelı kaldırmadı hocam arkadaslar cok guvenıyorlardi kendılerıne parayı alınca tuyduler oyuzden baska bi firmayla calısıyorum yenı vds aldım kuruluyor panel aktıf oılunca bosa gıden sureler tekrar verılcektık iyi forumlar.

Biraz sabır arkadaşlar. Umarım herşey rayına oturacak. Dün gece çekimi başlatan arkadaşlar 1-2 güne kadar çekim başlamazsa her zaman ödemelerini talep edebilirler.

ÇEKİMLER BAŞLADI yeniden.

ahmetsadri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
panel bakıma girdiği için çekime ara verlidi. arkadaş para iadesi yaptı. ilerde çalışmak üzere teşekkürler

Aeran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mesajım bulunsun. Önümüzdeki günlerde çalışabiliriz

omerozfindik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Facebook üye çekim başlamıştır. %99 TÜRK ve hızlı çekimler...

Buyrun bekleriz...

gues

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5k çekim yaptırdım +1 hediyesiyle toplam 6k sorunsuz teslim teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5