İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

%100 Türk ve Aktif Twitter Takipçi Satışı. En Iyi Fiyat, Güvenilir Hizmet ve 50 RT

alwaysloe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
R10 üzerindeki en iyi fiyat garantisi ile türk takipçi satışına başlamış bulunuyorum arkadaşlar, daha önceden yabancı takipçi konusunda bir çok arkadaşla iş yapmıştır referanslarıma itrade'lerimden bakabilirsiniz.

Herhangi bir şifrenizi vermenize gerek yok, işleminizi 10 dakika içerisinde tamamlıyorum, sadece kullanıcı adınızı göndermeniz yeterli.

Kişiler %100 Türk olup, tamamen aktif ve gerçek kişilerdir.

1000 ve ÜZERİ TAKİPÇİ SATIN ALAN HERKESE, İSTEDİĞİ BİR TWEETİNE 50 RT ÜCRETSİZ OLARAK GÖNDERİYORUM.

Güncel Paketler:
500 takipçi : 20 TL
1000 takipçi : 40 TL (+500 takipçi bizden hediye toplamda 1500 takipçi)
2000 takipçi : 80 TL (+1000 takipçi bizden hediye toplamda 3000 takipçi)
3000 takipçi : 120 TL (+1000 takipçi bizden hediye toplamda 4000 takipçi)

Ödeme:
--------------
İŞ BANKASI - MİSLİ.COM

İletişim:
--------------
Detaylar için özel mesaj gönderebilirsiniz.

MSN: [email protected]
Mail : [email protected]

Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

UYARILAR:
+Neden hediye veriyoruz: Takipçiler gerçek kullanıcı olduklarından; bir kısmı (profilde paylaşılan durumların çekiciliğine göre) takibi bırakmaktadır. Bu yüzden hediye vermekteyiz.

Şifre vermek yok!
Kimseyi takip etmiyorsunuz!
Sadece 10 dakikada istediğiniz kişi sayısı kadar %100 Türk kullanıcı sizi takibe alıyor!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5