İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış 100 Web Sitesi A & C Class İP SADECE 200 TL ( Kaliteyi Sevenler %100 Verim İsteyenler )

mgtdizayn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Merhabalar ;

Sizlere Sıfır özgün yazılar girilmiş Networkumdan sizlere Tanıtım yazısı hizmeti Yayınlama Fırsatı sunuyorum fakat diğer konularımdan çok farklı olacak, İsteklerim peki neden diğerlerinden Farklı neler olacak sorusuna gelince, Bu isteklerim Hem çalışmanın size verdiği %100 Sonuç hemde Benim Kendi sitelerim Korumak adına Link çöplüğüne döndürmemek adına Herkese Faydalı olmaya çalışmasını istiyorum ;

Sizden İstediklerim ;

* Bir Makaleyi En fazla 2 Web sitemde yayınlıyorum. ( Her siteye Farklı olması çok güzel olacaktır. )
* En az 200 Kelimeden oluşan makaleler istiyorum.
* Makalenin içinde bir adet Resim verebilirsiniz.
* Makalelerin içinde En fazla 2 Link çıkışı 1 Adet resimden veya logo'dan link çıkışı vereceğim.
* Makaleler %100 Özgün olamak kaydıyla Yayınlayacağım ( Makaleler Kontrol edilecektir.Uygun olmayan makaleler kabul görmeyecek iş İade olacaktır. )
* Spinlenmiş Makale Çoğaltılmış Makale Kesinlikle Kabul etmiyorum.
* İmla Kurallarına uygun Makaleler olmasına dikkat edin Lütfen.

* Makalelerinizi Bizde Özenle ve Bütün Kurallar Çerçevesinde Yazabiliriz. ( Sizin Vermeniz süreci Hızlandırır. )

Not : Site Listesinin Hepsini Göndermiyorum. Çalışma Yapılınca Rapor'da göreceksiniz, Bunun Sebebi sitelerin şikayet vs edilmesini Önlemek !!! ( Benimle daha önce Çalışan Müşterilerim Hariç )

Şimdi paketimin özelliklerini sunayım sizlere ;

* Siteler Günceldir
* Sitelerin Alexa'sı 2 M Altındadır
* Siteler Farklı A & C Class İp'dedir.
* Sitelerin Katagorilerine Gelince ( Sağlık,Haber,Spor,Blog,Seo,Altın,Borsa,şarkı sözü,Yemek tarifi,İlahi,MP3 vs vs. ) Networkumuz 600 Web siteden oluşmaktadır.
* Domainler Keyword domainlerdir. Tek kelimeli domainlerdir. Drop ve yabancı domain yoktur.
* 120 Site için'de 10 15 Tane PR li Sitelerim Mevcuttur. ( PR 1 2 3 4 5 6 )
* Sitelerin yaşı 1 Yıl ile 6 Yıl Arası değişmektedir. Daha Önce Çalışan Arkadaşlar Hatırlayacaklardır.
* Bu sitelerden İstenildiği taktirde Link satışı yapılacaktır. ( Max 7 Link çıkışı verilecek )
* Kurumsal Müşterilerimize Fatura Kesilir
* Süreklilik Arz Eden müşterilerimiz için Sözleşme Yapılır ve Sabit bir ücret ile Çalışılır.
* Sitelerimiz Kesinlikle Çöplük olamayacaktır.
* 7/24 Kesintisiz Hizmet verilmektedir. Ofis , Gsm ,WhatsApp, Skype , Mail , Forum Üzerinden PM
* Raporlar En Geç 5 ile 10 İş Günü içinde Teslim Edilecektir. ( Makaleleri siz Verirseniz 3 iş Günü içinde TESLİM EDİLİR )
Makaleleriniz EN AZ 1 Yıl Kalacaktır. ( Zorunlu hale gelmiştir. Sitemiz faaliyette olduğu sürece devam edecektir benimle çalışan müşterilerim bilir. 2010'dan bu zaman'a kadar en ufak sıkıntı yaşamadım çok şükür. )

Dilerseniz Makalelerinizi Biz Yazalım Seo Uyumlu ve %100 Özgün bir biçim'de ( Ofisimizde 1 Bayan ve 1 Erkek Tarafından yazılmaktadır )

* 100-150 Kelime : 2.00 TL
* 150-200 Kelime : 2.50 TL
* 200-250 Kelime : 3.00 TL
* 250-300 Kelime : 3.50 TL

Ödeme Seçenekleri

Garanti , Yapıkredi , İş Bankası , Enpara , Toplu Alımlarda Kredi kartına Taksit imkanı sunulur, ( Komisyon Alıcıya Aittir. %8 ile %10 Arası değişiyor. )

OFİS : 0212 461 75 87 | GSM : 0543 776 11 52

ESKİ KONULARIMIZDAN ÖRNEKLER ;
http://www.r10.net/sosyal-link-bors...im-yazisi-sadece-100-tl-a-amp-c-class-ip.html

http://www.r10.net/sosyal-link-borsasi/970670-90-web-sitesi-a-amp-c-class-ip-te-sadece-75-tl.html

Gökhan GÖKMEN
Saygılarımla,

OFİS Adresimiz
Sitemiz : http://www.interaktifplus.com.tr/
Ofis Tel : 0212 461 75 87
Ofis Adres: Yıldıztepe Mah 38/4 Sok. No 13 Kat : 1 Bağcılar / İST

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5