İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış 1000 EDU Siteden Tanitim Yazisi Backlink Ile Kelime Bazli Yukselis

paulshamp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eduBacklinks.png

1000 EDU Siteden Muhteşem
Makale Backlink Çalışması
Google'ın En Sevdiği İki Backlink Çeşidini
Sizin İcin Tek Çalışmada Topladık!
Google'ın En Sevdiği ve Güvendiği Siteler Olan EDU Sitelerden Google'ın En Sevdiği Backlink Yöntemi Olan Makale İçinden Anahtar Kelimeleriniz ile Alınan Backlink'leri Bir Araya Getirdik.
Sitenizi Sıkı Tutun Çünkü Bu Çalışma Sonrası Uçuşa Geçecek.
Calismamizda once siteniz ile alakali SEO uyumlu 1 adet tanitim yazisi hazirliyoruz. Sonrasinda 1000 Kaliteli EDU Sitede icinde sitenize 3 farkli anahtar kelimeniz uzerinden link verdigimiz tanitim yazinizi yayinliyoruz.
1000 Kaliteli EDU Site ve SEO Uyumlu Yazilmis Tanitim Yazisi Ile Artik Guncellemelerden Korkmaniza Gerek Yok!
Son Güncellemede Dalgalanmadan Kötü Etkilenen Siteler İçin, Sıra Kaybı ve Anahtar Kelimesinde Gerilere Düşen ve Tekrar Yükselmek İsteyen Siteler İçin, TrustRank Değeri Düşük Olan Siteler İçin, Tekil Hiti Az Olan Siteler İçin, PageRank Almak İsteyen Siteler İçin, Alexa Değeri Yüksek Olan ve Düşürmek İsteyen Siteler İçin, Arama Sonuçlarında Sürekli Yerinde Sayan ve Bir Türlü Sayfa Atlayamayan Anahtar Kelimeler İçin Muhteşem Bir Çalışma!

* 1000 Adet Kaliteli EDU Site

* SEO Uyumlu ve Sitenize Ozel Yazilmis Tanitim Yazisi

* Tanitim Yaziniz Icinden 3 Anahtar Kelimeniz Ile Sitenize Verilen Muhtesem EDU Backlinkler

* Anahtar Kelime Bazli Yukselis

* PageRank ve TrustRank Kazanimi

* Alexa Degerinizde Hizli Dusus

* Tekil Hitlerinizde Artis

* Google Panda & Penguin Dostu Calisma Sistemi

* Yeni Siteler Icin Dahi Guvenle Kullanilabilir Organik Uygulama

* 1 Hafta Icinde Ayrintili Rapor Ile Teslim

Muhtesem EDU Backlink Calismasi Muhtesem Fiyata Sadece 50 TL

ODEME

PAYPAL
BILYONER

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5