İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1000. Geleneksel Mesaj

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Evet arkadaşlar 1000. mesajımı size en iyi dileklerimi sunmak için harcıyorum. Forum da belki bilmeden ya da bilerek kalp kırdığım yanlış konuştuğum kişiler olabilir hakkınızı helal ediniz kusuruma bakmayınız...

İlk önce bu platformu sunmuş İyinet bana davetiye veren Angelo arkadaşımıza sonra tüm bana yardımcı olmuş sorularıma cvp vermiş kişilere buradan teşekkürlerimi borç bilirim.. Hepiniz özünde süper insanlarsınız. Umarım paylaşımlarım hep sizlere yarar verecek nitelikte olur...

Son bir sözle bitirmek isterim sözlerimi

İnsanlara teşekkür etmeyenler Allah'a iman etmiş sayılmazlar.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Visit ne zaman geldin 1000lere yaa, daha dün gibi , forumda davetiye istemen , ürkek , çekingen biçimde :p
ağlıcam şimdi
crying.gif

tebrik ederiz , ayrıca foruma katkılarından dolayıda özellikle kutlarım..

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
hayırlı olsun.
millet 1000 lere geldi ben hala yerimde sayıyorum, yoq yoq kesinlikle for(u)mdan düştüm ben :p

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Hayırlı olsun..

Binler kervanımıza sende hosgeldin visitistanbul

hayırlı olsun, nice binlere...

Visit ne zaman geldin 1000lere yaa, daha dün gibi , forumda davetiye istemen , ürkek , çekingen biçimde
ağlıcam şimdi
crying.gif

tebrik ederiz , ayrıca foruma katkılarından dolayıda özellikle kutlarım..

hayırlı olsun.
millet 1000 lere geldi ben hala yerimde sayıyorum, yoq yoq kesinlikle for(u)mdan düştüm ben

Hepinizden Allah razı olsun arkadaşlar hepiniz çok iyi insanlarsınız tekrar Teşekkürler

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeşim
Hayırlı oLsun Nice 1000 Lere.
ve foruma katkılarından dolayıda özellikle kutlar ve tsk ederim :)
Seni Platinum Member Olarak Gormek İsteriz :):)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi