İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1000+ Gelirli Dizi Haber - Dizi Magazin - Fragman sitesi

realist34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi : http://www.tvdizimiz.com
Site için istenen fiyat : 10.000 TL ( Pazarlık sünnettir - Parası 2 Aya çok rahat çıkar )
Sitenin aylık getirisi: +1000 TL
Sitenin açılış tarihi: 27.06.2014
Kategori, sitenin içeriği nedir: Dizi haber , dizi magazin ve dizi fragmanı
Günlük hit sayısı: 25K-45K
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 3 Ay
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içerik
Hosting dahil midir: İdare edilir
Banlı olduğu sponsor var mı: Hayır
Banlı olduğu arama motoru var mı: Hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Evet
Yazılım lisans sonlanma zamanı: Yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Yok

Arkadaşlar merhaba, Okulların açılmasıyla beraber 3 ay uğraştığım sitemi satıyorum. Site haber akışı sağlayamadığım için satıyorum. Hem okul hem başka işler. Site şu anda dizi fragmanlarında hep önde gelmektedir. Ayrıca Google en tepesinde görmeniz mümkündür. Alacak kişiye 1 ay destek sağlanacaktır. ( akış sağladığı sürede parasının yarısı çıkar )

Sitemi Türkiye'de Alex'ın 500 altı; medya365.com ve gursesgazetesi'nde hem referans hem link alımları yaptım. ( Google News kayıtlı 8 site daha var ) İşte sitemin referansları ve google'ı
R6VRvG.jpg

Buda Analytcik raporu!

EEqML9.jpg

Sitenin kazancı günlük dizilere göre değişiyor şu anlık Kaçak Gelinler ve Kiraz Mevsimi olduğu günler 100 tl arasında oynamaktadır.

dq2EdL.jpg

Aramalar da son durumu sitenin:

R6VRZj.jpg

EEqM9n.jpg

ozZl42.jpg

rdVvzM.jpg

Arkadaşlar dediğim gibi alacak arkadaşa full yardımcı olacağım. Neler yaptım neler yapılacak. Şimdiden hayırlı olsun..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5