İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1000 görüntüleme 25 TLye kadar kazanç

Ivan3097

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
İlk Önce bize kazanç sağlayacak olan link kısaltma servisine üye olarak işleme başlıyoruz. Ödemelerini düzenli yapan bir sitedir.

ÜYE OL

İkinci Adım: Bitcoin cüzdanı

Daha sonra kazandığımız bitcoinleri koyacağımız bir cüzdanımız olmalı. Birçok cüzdan çeşiti mevcut.. Bitcoinin kendi cüzdan uygulaması hem çok yer kapladığı hem de kurması uzun sürdüğü için çok profosyonelce bu işi yapmayacaksanız kullanışlı değil, kendim de kullandığım Multibit cüzdanını tavsiye ederim.

https://www.multibit.org/

Son Olarak bitcoinlerimizi Tl olarak çekmek istiyoruz. Bunun için birçok aracı site mevcut. Benim tavsiyem
BTCTurk

NOT:Her linke yapılan tıklamalar tek tek kontrol edildikten 2-3 gün sonra bakiyeniz hesabınıza yansır. Hile kullanmayın sayılmaz, ısrar ederseniz banlanırsınız.Linklerin tıklanma oranlarına göre fiyat belirlenmektedir. Ülke bazında net bir fiyat yoktur.

1 Bitcoin= 1300 TL (yaklaşık)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5