İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1000. Mesaj Geleneceği..

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
1000. mesaj geleneğini bozmuyayım dedim ve 1000. mesajımı buraya bu başlık altında yazıyorum. Forumda bir çok kez alış veriş yaptık ve her hangi bir problem yaşamadık allaha şükür. Bir çokta iyi arkadaş tanıdım. Forumu tanımamı sağlayan dsgnr`e, davetiye yollayıp aranıza alan tr.st `e yardımlarından dolayı iyinet admine ve tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Umarım bilgi paylaşmaya ve alışveriş yapmaya devam ederiz.. İyi çalışmalar...

hayırlı olsun nice 1000 lere. artık mesaj yazmayıp biraz uyusan diyorum :)

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne oldu hocam ara mı veriyorsun :) bu arada konu dışı bu nixcon un msn var mı sende ? :)

Ben ara vermiyorum da, sen şu çizgi filmlerdeki yepa yepa yepa diye bağıran hızlı gonzales fare var ya onun gibisin, 3 günde 2binde olursun
7/24 benzin istasyonu gibi online ve forumdasın sana yetişmek kim, biz kim :p

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hehe iş kovalama peşindeyim pek birşeyler olmuyor haber forumu oldu çıktı ama düzelir inş. Su adsense ödemeleri yapsada millette canlansa gerçi benim satılık birşeyim yok :)

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Teşekkürler, disconnect 1000. mesaj ugruna verdiğin rep için sanada ayrıca tşkler :)
Ben kendimce bir adet geliştirdim.
1000 olduğumda beni tebrik eden herkese verdiğim gibi, 1000 olanlara da rap veriyorum. Tabiki yorum yazdıklarıma.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5