İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1000 TL Ödüllü Çekiliş - Cdkeysland

CodeCeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ekli dosyayı görüntüle 4264

Ayrılan bütçe 1000 TL

Çekiliş hakkında:
  • Cdkeysland.com cd key satış sitemizi tanıtmak amaçlı çekiliş düzenliyoruz.
  • Minimum katılım sayısı 70 olması şartıyla birinciye 500 TL , ikinciye 250 TL , üçüncüye 100 TL ödül veriyoruz.
  • Çekiliş puan sistemlidir. Aşağıda listelenen şartları uyguladığınızda puan alırsınız. Ne kadar çok puan alırsanız seçilme şansınız o kadar yüksek olur.
  • Çekilişe katılanların linkleri ve bilgileri hergün kontrol edilecektir. İstenmeyen bir durumda çekilişten silineceksiniz.
  • Çekiliş'in başlangıç tarihi 13 ağustos 2012'dir. Bitiş tarihi ise 70 kişi katıldıktan sonra belirlenecektir.
  • Çekiliş şuan için sadece WebmasterSitesi ve İyinet üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Ödüller:
  • Birinciye 500 TL para ödülü
  • İkinciye 250 TL para ödülü
  • Üçüncüye 100 TL para ödülü
  • Dördüncüye 100 TL ye kadar oyun ödülü
  • Beşinciye 50 TL ye kadar oyun ödülü

Nasıl çekiliş puanı kazanırım?:

• Herkese açık Facebook sayfa ve profillerinizde aşağıdaki metni paylaşarak sayfa veya profil başı 1 puan kazanırsınız.
    Kod:
    En ucuz orjinal oyun cd keyleri www.cdkeysland.com sitesindedir.
  • Twitter profilinizde aşağıdaki tweet'i atarak profil başı 1 puan kazanırsınız.
    Kod:
    #cdkeysland En ucuz oyun cd keyleri www.cdkeysland.com sitesindedir.
  • Bu linkte kodları bulunan tanıtım makalesini linkler üyeliksiz gözükecek şekilde forumlara , bloglara , portal sitelerine koyarak makale başı 3 puan kazanırsınız. Makaleler kontrol edilecektir ve sorun varsa geri dönüş yapılacaktır. Makaleler düzgün bir şekilde eklendiği sürece puanınız hanenize yazılır.

Tanıtım Makalesi HTML şeklinde:
Buradan indiriniz: http://www.cdkeysland.com/makale.txt

Canlı Destek MSN Adresi: [email protected]

Örnek başvuru formu:
  • Facebook post adresleri:
  • Twitter tweet linkleri:
  • Tanıtım makale linkleri:

Yorum olarak başvuru yapılacaktır. Hergün kontrol yapılacaktır. Çekilişler http://wmaraci.com/cekilis-araci linkteki araç ile yapılacaktır. Her puan adınızın yazılmasını sağlar. 10 puanı olan bir katılımcının adı 10 kez yazılır. Böylece seçilme olanağı artar.

Katılanlar:
  • mcdeniz - 8 puan
  • onlineesln - 2 puan
  • orcanto - 51 puan
  • HeavenLife - 1 puan

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5