İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

+100K'lık Sayfaya Domain+Hosting!

melodramaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
+100k'lık sayfanızı alıyorum onun yerine sizlere süresiz sinemasyon.org domaini ve 30+GB hosting veriyorum. Dilerseniz kendi domaininize hostingi sağlayabilir yada GB arttırabilirim. Süresiz olacaktır. MSN veya PM den tüm detayları konuşabiliriz.

T

themaniac

Misafir
hocam hayirli islerin olsun. ancak bana kalirsa biraz yuksek sayfa yazmissin soyleyeyim. bence rakami biraz asagiya cek.
cunku ben limitsiz hosting ve domain verdigim halde 50K ve uzeri sayfa istedim. gelen olmadi. ama yinede sen bilirsin.
kolay gele

melodramaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam hayirli islerin olsun. ancak bana kalirsa biraz yuksek sayfa yazmissin soyleyeyim. bence rakami biraz asagiya cek.
cunku ben limitsiz hosting ve domain verdigim halde 50K ve uzeri sayfa istedim. gelen olmadi. ama yinede sen bilirsin.
kolay gele

öncelikle teşekkürler ama siz sınırsız linux hosting vercekmissiniz sanki verince rapidshare gibi download sitesi açacaklar bana :D sadece yasal siteler şirket sitesi vs.. gibi siteler barınabilir sizin sınırsız linuxde. ama benımkınde ıstedıgınızı yapabilirsiniz. Eger alacak arkadaslar dilerlerse tabiikide 80K'da olabilir aktif olsun yeter benim için..

Styles, sanada teşekkür ediyorum sağolun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi