İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100lerce Kaliteli Kolay Backlink Kazandıran Sistem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bilginu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adam tanıtım yapmış işte. Bencede hiçbir işe yaramıyor.

Arkadaşlar işime yaramasa paylaşmazdım. Bircok kere backlink calışması yaptırdım ama bunun kadar faydalı olmadı. Hedef kelimede ne kadar zor olursa olsun ilk sayfaya geitireiyor cunku bu aldıgınız backlinkler tek taraflı ve o sitelrde onlarca backlink yok. En fazla 5 backlink var. Leather Store kelimesinde 1 haftada 3. sıraya geldim. Leather da dahi 3. sayfaya geitrdi aylık 2 milyon araması olan bir kelime. Ön yargılı yaklaşmayın.

bilginu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Link cıkışı çok olmayan sitelerden link alıyorsunuz, pagerank algoritamsına göre binlerce link çıkışı yapılan siteden aldıgınız backlinklerin getirisi yok kadar az, bu tip sitelere para vermeden veya tanıdıgınız olmadan bu yolun dışında link ekleyemessiniz. Ayrıca kodu farklı bir sayfaya ekleyip capraz link alabiliyorsunuz.

bilginu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu sistem sayesinde "leather handbags" (deri çanta) rüyamda göremeyeceğim yere geldim. Bunu haricinde bir çalışma yapmıyorum. İlk sayfaya getirecek inşallah. 1.5 ay oldu kullanalı. toplam 529 link basmış bu kelimeye, link koydugu sayfalardan pr 6 olan dahi var.

zypw.png

kursun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
<?php
require_once('ebbebe8cb4e6e5dda1b348e.php');
$voltRank = new VoltRank();
echo $voltRank->display();
?>

index.php ekledigimde index bozuyor anlamadim

bilginu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Php dosyasına eklemelisiniz, html kullanıyorsanız html yi secin siteyi kayıt ederken. Html de kod eklemek gerekmiyor. Php için footer.php veya header.php en iyi puanı kazandırıyor.

bilginu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
<?php
?>

index.php ekledigimde index bozuyor anlamadim

Php kodlarının arasına şu şekilde ekleyin;

bilginu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bloggera ekleyeni duydum. Backlink heryerde işe yarar güncellemeni yap olayı buna bırak beni seo için 4000$ dan kurtardı. 4 aydır kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım aksine "leather handbags" (deri çanta) kelimesine 2000 link verdi baska hiçbir backlink çalışması yapmadım işte sonuç:

2jku4.jpg

Deri çantada dünyada bir numarayım :)

oyungezgini

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben kayıt oldum. Dosyaları indirdim gerekli ayarlarını yaptım. Daha sonra wordpress admin sayfasında eklentiyi etkinleştirdim. Ama eklentiyi bulamadım. Bu ayarlamaları nerede yapmalıyız.

hrunymaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Valla siteni bir kontrol ettim, Temmuz 2011 başlangıçlı bir site. "leather handbags" de rekabeti olan bir kelimeymiş. Tebrikler diyorum. Ve bu yükselmeyi bu uyguladığın yöntem gerçekleştirdiyse ona da iyi bir göz atmak lazım:)

bilginu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla siteni bir kontrol ettim, Temmuz 2011 başlangıçlı bir site. "leather handbags" de rekabeti olan bir kelimeymiş. Tebrikler diyorum. Ve bu yükselmeyi bu uyguladığın yöntem gerçekleştirdiyse ona da iyi bir göz atmak lazım:)

Çok teşekkür ederim, domaini Temmuz da aldım. Eylül den beri site faal, 3 kelimeye link alıyorum bu sistemle. Bunun dışında hiç backlink çalışması yapmadım, doğal linkler oluşabiliyor. Bu sistem için 8 domain alıp ufak siteler yaptım ve kodu ekledim. Eklemenizi şiddetle tavsiye ediyor ve başarılar diliyorum.

bilginu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkçe sitemiz, sistem kurulumunun ardından 10 günün sonunda google global aramada "deri çanta" kelimesinde ilk sıraya, türkçe aramada 10. sıraya gelmiştir.

cisiksal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1,5 ay olmuş 33.sıraya gerilemişsin site ile ilgili başka bir sıkıntı yaşıyormusun acaba

bilginu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Deri çanta aramasında suan trde 6 global 1.yim ilk iki sıra benim, leather handbags te bir düşüş oldu o benim hatam aynı başlık girmişim düzelttim tekrar gelir oraya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5