İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

101. kez Türk Telekomu protesto ediyorum

D

Dot Net

Misafir
adsl bağlantım yıne gitti. hiçbiryere giremiyorum. google dahil tüm siteler çok geç açılıyor. kaç saattir doğru düzgün birşey yapamıyorum. haftada 1 kez çöken telekomu protesto ediyorum. yeter artık çok paraya az köfte veriyorsun telekom :)

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Ege bölgesindeyim ve siteler çok geç açılıyor tabii bazıları host şirketim herşeyin normal oldugunu söylüyor umarım geçiçi bir sorundur

D

Dot Net

Misafir
bende egedeyım ve çok geç açılıyor ya tum sıteler :( bölgesel sanırım ama cunku baska kımse bırsey dememış.

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ankara'dayım aynı sorun var küt diye acılan google 4-5 saniyede acılıyor

Y

Yamaha

Misafir
istanbul - anadolu tarafida felc bazen her 5 dakkada bir baglanti ucuyor + bu ay 3 gb lik sınırlı erisimim en ufka bir download vs.. yapmadigim halde 11 gb olmus buda bana ay sonunda gelecek suprizlerden biri bu ayda telekoma calistik anlasilan :(

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
kafayı yiyorum burda acaba sorun bendemi diye ikidebir kaploları kurcalıyorum siteler bende hemen hemen hic acılmıyor desem yeridir :(

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ay sonu olmasının bir etkisi var mı acaba...
Gerçi telekomda her an herşey olabilir.

www.turkiyespot.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
internetten çalışanları telekom mahfetti buna bizde dahil.
internete kendi bölgemizde ramazan bayramı öncesinde başlayan bağlantı kopmaları ve ne zaman geleceği belli olmayan bağlantılar. ayrıca bağlantı gelse bile çok kötü aşırı şekilde işlerimi yapmakta zorlanıyoruz sitelere girenlerin sayısı aşırı şekilde azaldı. Msn den destek bile veremez hale geldik. internet üzerinden çalışanların maalesef bu telekomun internet sorunları yüzünden zo durumdalar.interti iş amacıyla kullanıyoruz ve mecburen açık kalması gerekiyor ama Türkiye çapında çok ciddi sorun var.
dns leri 2 tane yapacakalrmış sanırım ama ip dediğimiz olay bazen çalışmıyor demekki bundan sonraki dönem bu kopmalar artacak. 2 ipden birisi iptal olsa tüm Türkiyenin interneti kopacak.
Telekom yaktı bizi bağlantı sorunlarından dolayı işlerimiz sıfır noktasına geldi.
herkese iyi çalışmalar

Merchant

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne zaman adma gibi bağlandıkki zaten.Adsl bilgim çalınmış nerden kimin bağlandığını göremiyorum böyle saçmalıklar var.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5