İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1067$ PP Bozdurulacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Powerz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar.
Acil 1067$ Paypalımı bozdurmam gerekiyor.
PM Bekliyorum
Teşekkürler :)

eglennet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
büyük bir rakam,diyebilirim,bölerek bozsan daha kolay bozacak birilerini bulabilirsin,
200 dolar ,200 dolar oalrak bozdur bence,işine karışmak gibi olmasın

TechPoint

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paypalini 1000$ alabilirim 1$=1ytl önce paypal ardinda ödeme seklinde.

vicerhans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben bozarim ama.. parayi hesabina gonderme parasi yaklasik 40$ AUD alirim..

yani 46 ytl felan yapiyor.

Cunku bende TRde yasamiyorum.

Ayrica para once US Dollardan AU Dolarina cevrilcek sonra benim bankadan tr bankasina giderken de YTL ye cevrilcegi icin aradaki doviz kurlari degisirsede sorun olmasin.

kabul ediyorsan msj cekersin.

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşla anlaşmıştık aceleye getirmeyelim akşam bozarız dedi, akşam geldiğimde bozdurmuştu bile, kendisine güven olmaz dikkatli olun derim, -itrade vermek istemiyorum değmez.

Powerz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ad soyad,tel,ev adresi,tc kimlik no isteyip birde arkadaşlara kontrol ettireceğim diyorsunuz :) sizin gibilerle işim olmaz üzgünüm. Zaten -itrade verme gibi bir hakkımız yok herhangi bi ticareri ilişkimiz olmadı. PAYPAL BOZULDU KONU KİLİTLENEBİLİR!
arkadaşla anlaşmıştık aceleye getirmeyelim akşam bozarız dedi, akşam geldiğimde bozdurmuştu bile, kendisine güven olmaz dikkatli olun derim, -itrade vermek istemiyorum değmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi