İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

10TB Trafikli Dedicated | 10 GB Network Backup Hediyeli

O

oldtrafford

Misafir
Okuma özürlü arkadaşlarım,

Siz daha buralarda debelenirken fdcden test dosyası adresi istedim verdikleri dosyayı 100 mbit Ev1 sunucudan test ettik, 3-5 Mbitin üstüne çıkamadı hız.
Sis.com.tr kötü demedim bu bir,
FDC hattı stabil değil bu 2,
Komisyonunuz kesilince yaygaraya başlamayın bu da 3

O

oldtrafford

Misafir
Niye hoşunuza gitmeyince banlayın oh ne güzel, arkadaşım varsa elinde test adresi test edeyim, elinde yoksa sesini kes, otur yerine.

G

güngelirbenianlarsınız

Misafir
Burası görler sağırlar birbirini ağırlar vaziyetine dönmüş, banlayın işinize gelmeyenleri...

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oldtrafford' Alıntı:
Okuma özürlü arkadaşlarım,

Siz daha buralarda debelenirken fdcden test dosyası adresi istedim verdikleri dosyayı 100 mbit Ev1 sunucudan test ettik, 3-5 Mbitin üstüne çıkamadı hız.
Sis.com.tr kötü demedim bu bir,
FDC hattı stabil değil bu 2,
Komisyonunuz kesilince yaygaraya başlamayın bu da 3

hangi mesajına cevap verecegimi şaşırdım acıkcası, teknik olarak 100Mbps hatta sahip makinadan 100Mbit ile dosya çekebileceginimi sanıyorsun?

"bu 512K ADSL alıp ben 512K ile download yapamıyorum?" ile aynı kapıdadır :)
evinde/işinde kulandıgın hattın hızı ile download hızın arasındaki orandan yola çıkarak hesap et istersen sonra görüşelim ;)

ayrıca download hızın %100 hat ile alakalıdır diyemezsin, sistemin, sistem kaynakların, alete abanıp abanmaman gibi gibi cinsel sorunlar da etkiler. dolayısı ile bomboşş bir makinemiz yok test file koyalımda görsünler niyetinde.

hız konusunda şunu da hesalamanı isterim, 10TB trafik yapabilmek için hattının nekadar olması lazımmışmış minimum :)
direk Haymac'ın 35Mbitlik mailine gelicem 10Tb i doldurdu ve o maili aldı, hatta
10TB'i da gecti ve kuruş fazla para ödemedi:)

hayden herkeze kolay gele bol kazançlar

afiet

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende sis.com.tr den memnunum icq dan msn destek adam cep telefonuna kadar verdi herhangi bir sorunda beni ara diye

daha ne yapsınlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5