İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

11 Eylül Internet Bağlantı Problemi

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam,
Dün bütün gün internet yoktu bizim buralarda (Antalya). ADLS müsteri hizmetlerini aradım, santralinizde iyilestirme çalısmaları yapılıyor 5 saat için hallolacak dediler. Fakat gece 2'ye kadar dayanabildim, internet gelmeyince uyudum. Uyandığımda (demin) gelmisti nihayet. Baska sehirlerde de bu sorunu yasayan oldu mu? Çünkü müsteri hizmetleri bana Istanbul, Izmir, Ankara gibi sehirlerde de sorun var demisti.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Var ya küfür etmemek için zor tuttum kendimi dün müsteri hizmetlerine. Her aradığımda otomatik olarak ortalama çözüm süresi 5 saattir diyor. 5 saat sonra arayınca da 5 saat diyor. En sonunda bağırdım zaten hiç suçu olmayan adama. Düsündüm de, müsteri hizmetlerinde çalısmak da zor. Adamlar kesin hap kullanıyordur yani.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Dün değil ama son 7 günde 2 kez başıma geldi. Birinde 2 saat birinde 4-5 saat kesildi. (İstanbul)

Müşteri hizmetlerininde yaptığı açıklama aynı şekilde idi. 3-5 saatte düzelecek diyorlardı.

Intermedya BTA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
MSN dün neden açılmadı?
Kullanıcıları çıldırtan olayın sır perdesi aralanıyor mu?

12.09.2008 10:24
Her yıl aynı gün MSN'e giremeyen kullanıcılar, 11 Eylül'ün arkasında yatan bir sır perdesi olup olmadığını merak etti. Bu habere Microsoft Türkiye yanıt verdi

Dün yayınlanan haber, anında mesajlaşma yazılımı MSN'i kulllanan teknoloji tutkunlarına heyecanlı dakikalar yaşattı. Bunun nedeni, Amerika'nın en acı günlerinden biri olan 11 Eylül'de, yine bir Amerikan şirketi olan Microsoft'un bu popüler servisinin çalışmamasıydı. Geçtiğimiz yıl ve ondan önceki yıl da yine 11 Eylül'de yaşanan bu sorun, akıllara bazı soru işaretleri getirmişti. Microsoft Türkiye, bu senaryolara cevabı kısa sürede verdi.

İşte O Açıklama:

"Dün akşam saatlerinde bazı kullanıcılarımızın, Messenger servisine bağlanamadıklarının farkına varılmıştır. Sorunun kaynağı belirlenmiş ve iki saat içerisinde duruma çözüm getirilmiştir.

Bugün tekrar ortaya çıkan bu sorun, tarafımızca mümkün olan en kısa sürede çözümlenmektedir. Kullanıcılarımıza, bu konudan kaynaklanan rahatsızlıklarından ötürü üzüntümüzü iletiyoruz ve onlara göstermiş oldukları anlayış için teşekkür ediyoruz.

Microsoft Türkiye"

Haber Türk'den alıntıdır...

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dün ben de msn sorunu yaşadım ard arda girmeye çalıştığınız zaman açılıyordu. ne yani bir 11 eylül içim internetimizden işlerimizden mi olacaz hiç de umrumda olmadı 11 eylül kendi kendilerini vurdular

D-C-T

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türk Telekom , yurt dışında bulunan sitelere daha kolay ve hızlı erişim sağlanması için 2005 yılında 33,6 Gbps olan yurtdışı bağlantı hızını bugün itibari ile 184 Gbps’ye çıkardı.Hız artışı olduğu dakikalarda Dünya’nın en çok kullanılan servisleri Facebook,Yahoo ve Msn gibi sitelere erişimde sorunlar yaşandı.Hız arttırımı tamamlandıktan sonra yurtdışındaki sitelere sorunsuz erişim sağlandığı bildirildi.
Kaynak: Silik10.com

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
bir enayilik oldugu kesindi zaten...ama artırım 25-30Gbps seviyesinde...çokta farklı bişi olacağını sanmıyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5