İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

116. Jandarma Er Eğitim Alayı (Çanakkale)

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Öncelikle hayırlı teskereler dilerim dostum. Kuzenim şuan Çanakkale'de vatani görevini yapıyor. Görüşebilirsem bölüğünü ıvır zıvırını tam olarak öğrenmeye çalışırım. O gitmeden evvel başka bir arkadaşım orada teskereci idi ve kuzenime büyük yararı dokundu. Belki sana da yardımları dokunur.

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle hayırlı teskereler dilerim dostum. Kuzenim şuan Çanakkale'de vatani görevini yapıyor. Görüşebilirsem bölüğünü ıvır zıvırını tam olarak öğrenmeye çalışırım. O gitmeden evvel başka bir arkadaşım orada teskereci idi ve kuzenime büyük yararı dokundu. Belki sana da yardımları dokunur.

Çok sağol kardeşim. Düşündüğün için çok teşekkür ederim. Durum ne gösteriyor bir bakalım ilk önce...

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Sen acemi asker olduğun için Çan a gitme gibi bir şansın yok. Yanlış bilgi almışsın muhtemelen. 116. Jandarma Er Eğitim Alayı Çanakkale merkezdedir.
"İt Durmaz tepesi" ni gittiğinde çok duyacaksın şimdiden alışmaya çalış :D

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Kuzenim geliboludaymış nasıl olduysa çanakkale kalmış aklımda.

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sen acemi asker olduğun için Çan a gitme gibi bir şansın yok. Yanlış bilgi almışsın muhtemelen. 116. Jandarma Er Eğitim Alayı Çanakkale merkezdedir.
"İt Durmaz tepesi" ni gittiğinde çok duyacaksın şimdiden alışmaya çalış :D

"İt Durmaz Tepesi" mi :(
Abi biz itin durmadığı yerde nasıl duracağız :)

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
"İt Durmaz Tepesi" mi :(
Abi biz itin durmadığı yerde nasıl duracağız :)
"Askerlik yan gelip yatma yeri değildir" :D

Ekşi Sözlükten
çanakkale'de 116. jandarma eğitim alayına düştüyseniz hele kış aylarındaysanız kesinlikle hafızanıza acı bir şekilde yer edecek bir yerdir. it durmaz ama er durur hem de saatlerce
agaçların yere dik değil 45 derece açı ile büyüdüğü, askerlerin acıları ile bezenmiş bir tepedir
çanakkale 116. er eğitim alayı'nda bulunan çok çok soğuk olan bölge. it durmaz ise insan nasıl duracak sorusunu akla getirmekle yetinmeyen inanilmaz şaheser.
rivayete göre bu tepeye 3 köpek bağlarlar. biri ölür, biri zincirini koparıp kaçar, diğerine ne olduğu ise mechul! garip bir yer 116. er eğitim alayının hem gözdesi hem yüz karası.
jandarma er eğitim tugayı içerisinde bulunan "orman"a mensup agaçların 40 derecelik bir açıyla durmasini sağlayan tepe ve oradaki rüzgarın adı.. ömrümde öyle yatay bir orman görmemiştim.. zaten ilk ve son oldu..

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
19`unda Çanakkale 116. Jandarma Er Eğitim Alayı Diğer Adı ile İt Durmaz`a Bende görevimi Yapmak Üzere Teslim Oluyorum :)

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
19`unda Çanakkale 116. Jandarma Er Eğitim Alayı Diğer Adı ile İt Durmaz`a Bende görevimi Yapmak Üzere Teslim Oluyorum :)

Bende teslim oluyorum... Bu akşam 20:30'da otobüs ile Bursa'ya oradan Çanakkale Çan'a gideceğim. Umarım karşılaşırız...

Adım: Oğuzhan FELEK / Ünye

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
baba yatar şafak atar :)

ordulu hiç uğramıyorsun,it durmazmı gerçekten oralar :)

Asi Haberci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kiremitten baca olmaz piyadeden koca olmaz alacaksan jandarma al küt küt vurur hiç yorulmaz :) arkadaslardan bazilari komando olarak yapmak istiyomus askerligi once bi askere gidin derim sonra askerlik nasi bisimis oyle konusun bende askere gitmeden once bir an once askere gitmek istiyodum ama Akliniz varsa gelmeyin derim :)
90/2 Jandarma komondo beytüşşebab

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5