İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

12 K Sanatçı Sayfası (Populer Yabancı Şarkıcı) Satılık

-Joker-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar. El Emeği Göz Nuru Yabancı Genç'lerin Sevdiği Ünlü Sanatçı Sayfamı Satıyorum. Sayfa Şuan 12 K'dır. Aktif Üye Sayısı Oldukça Fazladır. Sayfa Gerçekten Çok Kaliteli Bir Sayfa. Oyun Sitemi Paylaştığımda Günde Sadece 3 Kez En Az 400-500 Tekil hit Getirmekte. Zaten Alltta Verdiğim Resim'den de sayfanın kalitesini anlayabilirsiniz. Bu arada Sayfa'nın %88 Bayan %11 Erkektir. Sayfa Linki Ve Fiyat İçin PM isteyiniz.

6764justinsayfa.JPG

Sayfa Adresi: PM İle Verilir.
Fiyat: 15$(PAYPAL)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
detaylı pm lütfen

Nette Bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba Arkadaşlar. El Emeği Göz Nuru Yabancı Genç'lerin Sevdiği Ünlü Sanatçı Sayfamı Satıyorum. Sayfa Şuan 12 K'dır. Aktif Üye Sayısı Oldukça Fazladır. Sayfa Gerçekten Çok Kaliteli Bir Sayfa. Oyun Sitemi Paylaştığımda Günde Sadece 3 Kez En Az 400-500 Tekil hit Getirmekte. Zaten Alltta Verdiğim Resim'den de sayfanın kalitesini anlayabilirsiniz. Bu arada Sayfa'nın %88 Bayan %11 Erkektir. Sayfa Linki Ve Fiyat İçin PM isteyiniz.

Kalan %1'i Ne Oluo :p Şaka Bi Yana PM Alıyım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5