İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

12 Mayıs 2007 Cumartesi İyinet Ankara buluşması

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gece boyunca Onursql 'in onur salgit teknolojileri projeleri dinlemek hepimize mutluluk ve haz verdi:)

Saat 5 olmuş, lan biraz bende uyuyayım dedim. Saat 6'da gözümü açtığımda karşımda bir dev görüyorum abi. "hadi lan kalk gidelim" diyor. Saçmalama oğlum diyip uykuya devam ediyorsun. Homurdanmalar geliyor. "15 dakika daha uyuyacağım" diyorsun. Tamam diyor, daha aradan 2 dakika geçmeden başında dikiliyor. "15 dakika bitti, hadi gidelim" diye. Sabah sabah iyi güldük ama. :D

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Onun yüzünden 45 dakika otobüs bekledim. Adamlar ellerinde poğaçayla ilk seferlerine çıkmış, ben otobüse koşa koşa biniyorum. Sen yok musun lan Onur. :)
zaten 05'de uyudun 06'da ben kaldırdım bana artistlik yapıyorsun sabah vakti,neden uyutmuyorsun gibilerinden :D sanki adamı ben uyutmadım sabaha kadar.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
zaten 05'de uyudun 06'da ben kaldırdım bana artistlik yapıyorsun sabah vakti,neden uyutmuyorsun gibilerinden :D sanki adamı ben uyutmadım sabaha kadar.

oğlum sabaha kadar kafamızı salgit technologies ile ütülemedin mi? kimseyi uyutmadın ki:)

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Siz onur a uymayın yaşı küçük ama saman altından su götürür aman dikkat edin.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Zaten hepimiz uyuduk. O ara tüm bilgisayarı rarlayıp gmailine atmıştır. :p

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Saat 5 olmuş, lan biraz bende uyuyayım dedim. Saat 6'da gözümü açtığımda karşımda bir dev görüyorum abi. "hadi lan kalk gidelim" diyor. Saçmalama oğlum diyip uykuya devam ediyorsun. Homurdanmalar geliyor. "15 dakika daha uyuyacağım" diyorsun. Tamam diyor, daha aradan 2 dakika geçmeden başında dikiliyor. "15 dakika bitti, hadi gidelim" diye. Sabah sabah iyi güldük ama.

15 dakika sonra kaldırdım seni "daha uykuya dalmadım" diyorsun :D uykuya dalmanı beklesek öğlen çıkardık anca.

Siz onur a uymayın yaşı küçük ama saman altından su götürür aman dikkat edin.
ortalığı karıştırma :p

Zaten hepimiz uyuduk. O ara tüm bilgisayarı rarlayıp gmailine atmıştır.
her türlü hafız :)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
abartma o kadarda değil benle dalga geçen şahıs kendine baksın, 2 aya kadar erenet technologies yazıyordu aklıma daha yeni geldi

Biz en azından erenet'den bir şeyler yapıyoruz. Arkadaşımıza ingilizce yazı yazdırıp siteye koymuyoruz. :D

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Onur, linki yeniledim. Tekrar bak istersen :D

Bu arada, her sayfa yenilediğinde yeni bir script olayı baya sardı beni, koptum o geyiğe. :p

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bence şimdi daha kötü oldu,

burda ne tür bir teknoloji var ?

Teknolojiden kastının ne olduğuna bağlı. Teknolojinin alt dalındaki internetin birçok platformunda hizmet veren site görebilirsin orada. Ha teknolojiden kastım hosting, programlamadır diyorsan susuyorum ben. :D

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Teknolojiden kastının ne olduğuna bağlı. Teknolojinin bir çok dalında hizmet veren site görebilirsin orada. Ha teknolojiden kastım programlamadır, tasarımdır diyorsan "atla aşağı" derim. :D
anladım e- teknolojilerinden bahsediyorsun galiba o zaman camdan atlamaya razıyım ben :))

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Adsense yeni madde eklenmiş;
Adsense sahibi olanlar iki kişiden fazlasıyla bir araya gelemez yazıyormuş.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Salgit teknolojilerini unutturup konuyu üstüme yıkacaksın aklın sıra. :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5