İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

120 civarı hoting müşterisini devredecegim

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar host domain işinden bıkmıs bir durumdayım 120 civarı linux ´+ windows müşterim var devretmek istiyorum.. ilgilenen arkadaşlar [email protected] adresini ekleye bilirler..

devir şartları devir almak isteyen kişi firma olmalı ve eskiden müşterilerine ciddi sorunlar yaşatmış olmamalı sunucu lokasyonlarda türkiye olmalı..

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
axzel ne şekilde devrediceksin? kullanıcılar parayı yıllık mı ödedi? yıllık ödedediyse bu ücreti nasıl devir alan kişiyle paylaşıcaksın.. kullanıcılar ne kadar süre daha senden hizmet alıcak vs gibi sorular oluşuyordur ilgili arkadaşların kafasında muhtemelen.. eğer ayrıntılı bir şekilde yazarsan mutlaka birileri çıkacaktır..

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
firar onları konusmak icin msn verdim gelsin alacak kişi duruma göre konusup bir şekilde anlaşırız müşterilerimi ve devr alacak kişiyi magdur etmek istemem

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar bir firma ile anlastım ilgilenenlere teşekkür ederim..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5