İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

120 Filmi

taironas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar ,

hafta sonu can sıkıntısından hangi filme gitsem diye düşünürken ..2 filme birden bilet aldım ..Recep İvedik ve 120 Filmine ..Recep ivedik filminin ilk 20 dakikasından sonra Kof ve salak saçma oldugunu anladım ve çıktım (bana göre tabi bu saçma ve Kro edebiyatı içimi baydı) neyse oyalandım ve 120 adli 1915 li yillarda Erzurum Cephesine Mühimmat taşiyan 12 17 yas arası 120 cocugun hikayesini seyredince içim parcalandı son sayimda 22 kişi hayatta kalmişti 98 minik şehidimiz Van - Erzurum arası dagda donarak hakkın rahmetine kavuşmustu..Ama en acı yanı isimleri bugün bile bilinmeyen bu kahraman cocuklarımız birkez daha bu vatan için verilen canları ve Bu bayragın al renginin üzerindeki şehit kanlarını hatırlattı.

Nacizane Tavsiyem sadece 3 ile 5 ytl arası bir bedel ile bilet aliniz ve bu filmi görünüz bu tür filmi yasal izleyerek belki yeni filmlere unuttugumuz gecmişimize işik tutacak projelere katkımız olur ..

Zevkler ve renkler tartişilmaz elbet herkes istedigini seyreder ama Etrafimiz o kadar cok Recep İvedikle doluki Şahanın yarattığı yeni Hanzo tiplemesindense 120 gibi gerceklere dayalı filmlerede şans verelim lütfen...

Neden Recep İvedik e taktın diyenler olabilir nedeni basit 3 salonun 2 sinde Recep İvedik Oynuyordu ve 120 filminin 10dk. arası sırasında 2.salondaki recep ivedik izleyici aliyordu inanamadım 15-20 yas arası %80 lik bir kesim cosku ile giriyordu salona ve bir cogu fragmanda gördüğü İvedik denen acayip adamin taklitini yapiyordu ..sonra ara bitti 120nin oynadigi salonuma dondum baktım 25-60 yas arası kardeslerim abilerim amcalarım teyzelerim var ...İçim cız etti yahu dedim Ülkede okadar olay var yer yerinden oynuyor gençlerimiz İvedik peşinde koşuyor acıkcası umudum biraz kırıldı ya biz yaslı kaldık (yasım 30) yada yeni nesil genclerimiz hakikaten sanal ve beyni uyutan meşkalelere dalmış...daldırılmış...

Amacım sadece paylaşmaktı kimseyle polemiğe girmeyecegim o yuzden gorus belirtmek isteyen varsa ..Görüşüne saygım var zevkle okurum ama Horoz dövüşü yada seviyesiz yazıları muhatap almayacagim boşa vakit kaybetmesin bu mantıktaki arkadaslarım ...Durum tespiti yaptim dar bir acidan sizlerinde benzer endişe ve tespitleri varsa öğrenmek istedim sadece

Saygılar

y2s4n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
teşekkür ederiz tavsiyeniz için .
ben yazınızdan etkilenmedim dersem yalan olur.
filme gidicem bu hafta sonu.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Recep İvedik için aynı şeyleri düşünüyoruz..
120 yi en kısa zamanda seyredeceğim.
Teşekkürler dostum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5