İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1200 tekil ziy. ( Reklamınızı yayınlıyoruz ücretsiz)

H

hedefturan

Misafir
1200 ortalamalı internet sitemizde ve diger yan sitelerimizde reklamlarınızı yayınlıyoruz, karşılığında ise www.hostingbankasi.com adlı yurtici sunucusuyla 2 senedir kesintisiz hizmet veren web barındırma-reseller hizmetlerimizin tanıtımını yapmanızı istiyoruz...

Yani 1200 kisilik siteye reklam veriyorsun, sitenin ziyaretcisine bakılmaksızın sitende reklam yayınlıyorsun

ebatlar degiskenlik gosterebilir, konusmakta yarar var

[email protected]

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunun neresi ucretsiz ? benim bildiğim kadari ile ücretsiz kelimesi bir karsilik beklemeden yapilan bir seydir bu karsilik bekleniyor, Olay'a biraz soğuk baktim acikcasi.

H

hedefturan

Misafir
bugün 1350 tekil ziyaretçi vardı en az 1200 tekil olarak nitelendirebiliriz...

Domain ideolojik bir site

Siz sitenizde hosting firmamızın tanıtımını yapacaksınız bizde sitemizde sizin reklamınızı yapacaz...

Örneğin sizin sitenizin 5bin tekili varsa banner ebatlarıda ona göre birisinde büyük diğerinde daha küçük ebatta yayınlanması gibi durumalr olacak...

msn: [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5