İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

120Bin Hit / absürt / Reseller / 3 Domain / Script Satılık

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sakın bu adamın msn den veya ozelden soyledıgı sıtelere gırmeyın... sabahtan berı vırus temızlıyorum hala bi tanesını cıkartamadım :)
sonra uyarmadı demeyın...

Player

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dewilsdance' Alıntı:
sakın bu adamın msn den veya ozelden soyledıgı sıtelere gırmeyın... sabahtan berı vırus temızlıyorum hala bi tanesını cıkartamadım :)
sonra uyarmadı demeyın...

zaten belirtmiş

"içinde anasayfa kilitleyen exploitde var" :)

bu anasayfayı kilitleyen exploit'in adı nedir acep?

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunlar cj sitesi size 100 bin hitli cj sitesi teslim ederim 1 haftada bunlar f1s site 3 gun sonra hiti yok hic bir yerden gelmez

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Player' Alıntı:
zaten belirtmiş

"içinde anasayfa kilitleyen exploitde var" :)

bu anasayfayı kilitleyen exploit'in adı nedir acep?

28 adet uyarı geldı bunları 20 ye yakını trojen vs .. desktopuma garıp bı duvar kagıdı geldı kaldıramıyorum explorereı duzelttım ama bazı seyler hala hata verıyor :) yani sadece anasayfa kılıtlenmesı fln degil...

L

Limitsiz.Net

Misafir
OyunAlemi' Alıntı:
satmıyorum beyler..
varmı ötesi ?

iş yapıyorsun yani adresleri neden burda vermediğin belli oldu neyse sağlık olsun

Satsanda alan olmaz zannediyorumki...

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satistan kaldirdiysan sana baska bir para kazanma yontemi soyleyeyim. Sayfalarinda ki virus, trojan, exploit leri kaldirmana karsilik aylik 10 YTL verebilirim sana. Dalga gecmek icin soylemiyorum benim canim yanmadi ama baskasinin da cani yansin istemiyorum.

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de vericem 10ytl... ben de cok ciddiyim...

@kernel cok iyi bir teklif...

yani suan hala kaldırmakla ugrasıyorum bi fikri olan var mı? bi tane kaldı cıkaramıyorum onu desktop umda sacma bi resim var ve degismiyor :) sag atta da her 2sn de bir "your computer is infected!" diye uyarı cıkıp duruyor...uyuz oldum

F

F1R4T

Misafir
OyunAlemi' Alıntı:
3 absürt Site
120bin AWStars a Göre Hit
İllegal Olarak Google Adsense'den / 10 11 milyar kazandım ve kazandırdım

Dün gerekli döküman hazırlandı ve google'a ve Spamcop'a report edildi. Bilginiz olsun arkadaşlar. Herhangi bir satış durumunda mağduriyete düşmeyiniz.

kolay gelsin

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@dewildance gecen ismi lazim degil bu ortamda yer alan bir arkadasimizin sitesinden kardesimin pc sine virus bulasmisti tipki senin soyledigin gibi bir virus du. Ben o arkadasa sitesindeki oyunlardan birinde virus oldugunu soyledim oda ilgilenecegini soyledi. Yani anlayisla karsiladi. Ki bence cok kibar davrandi. Bende kirici konusmadim zaten. Sonuc itibari ile o b*ktan virusu antivirus programi bile silemedi. desktop da lacivert bir zemin ustunde bir yazi cikiyor yazi beyaz ve verdana ile yazilmis. desktop 'a sag tiklayip ozelliklerden duvar kagidini degistirmek istiyorsunuz orasi bile kitlenmis. C:\ surucusunde 8-9 tane exe atmis. Yani ayni virus boyle igrenc bir virus tek cozumu format geldi bana ve oyle de yaptim.

Kolay gelsin.

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KerneL32' Alıntı:
@dewildance gecen ismi lazim degil bu ortamda yer alan bir arkadasimizin sitesinden kardesimin pc sine virus bulasmisti tipki senin soyledigin gibi bir virus du. Ben o arkadasa sitesindeki oyunlardan birinde virus oldugunu soyledim oda ilgilenecegini soyledi. Yani anlayisla karsiladi. Ki bence cok kibar davrandi. Bende kirici konusmadim zaten. Sonuc itibari ile o b*ktan virusu antivirus programi bile silemedi. desktop da lacivert bir zemin ustunde bir yazi cikiyor yazi beyaz ve verdana ile yazilmis. desktop 'a sag tiklayip ozelliklerden duvar kagidini degistirmek istiyorsunuz orasi bile kitlenmis. C:\ surucusunde 8-9 tane exe atmis. Yani ayni virus boyle igrenc bir virus tek cozumu format geldi bana ve oyle de yaptim.

Kolay gelsin.

biraz rahatladım demekki tek cozumu bulamayan ben degilmisim :) ben biraz daha ilerleme kaydettim .. o sekli silemessemde uzerine farklı resimler koyarak masaustumu biraz renklendirdim.. .

neyse ben de yedeklerimi alıp format atsam hic fena olmıcak gibi...

SeVDiGiMSiN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Limitsiz.Net' Alıntı:
Deepfreeze i seviyorum :)
+100 Deep Freeze Gibisi Yok.
Tabi Bugün 2. Ay Doldu. Yane 60 Günlük Trial Süresi.
Şu Anda Deep Freze Çalışmıyo. İlk Defa 60 Gün Windows Kurmadım SAten. Bu Benim İçin Bi rekor. Bende Bi Yeniden Windows Kurayım Yarınada. Yeniden Aynı Deep Freezeyi Kuraim. Bi 60 Gün Daha Kurmam. Günde 2-3 kere Kurmaktan iyidir.
SAYGILAR:..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5