İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

120TL + HESABIM ÇALINDI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kivircikesmer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forum iyinette supreme4 nickli arkadaş hesap satıyordu. 120 tl ve hesabımı verince kendi hesabını göndermedi üstüne engelledi. Yetkililer yardım rica ediyorum
nasuvu3e.jpg
uha5uten.jpg
a5e2epev.jpg
da2usa3a.jpg

Supreme4

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Lan ****** git şurdan kanıtın varsa göster adam yoksa özel nedeninden dolayı *** atma

C.A

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forum iyinette supreme4 nickli arkadaş hesap satıyordu. 120 tl ve hesabımı verince kendi hesabını göndermedi üstüne engelledi. Yetkililer yardım rica ediyorum

Konuya ticaret yaptığınıza ve dolandırıldığınıza dair kanıtları eklerseniz ilgileneceğim.

Lan ****** git şurdan kanıtın varsa göster adam yoksa özel nedeninden dolayı *** atma

Forum içerisinde böyle konuşamazsınız , tekrarı halinde uzaklaştıracağım.

Kivircikesmer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Istenildigi uzere konuyu editledim. Bu dolandiricinin ahiret disinda da ceza cekmesini istiyorum.

C.A

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Diğer üyeninde konuya yazacağı mesajı beklemekteyim.

Supreme4

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Ahahaha şaka olmalı bu.Moderatörden konunun silinmesini talep ediyorum. Hesabım kötüleniyor. Adam gibi moderatörle iletişim kurmasını ve orda saçmalamasını istiyorum bu arkadaşın.

Kivircikesmer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Senin kanıtı bekliyorum? Hesabin açıldığı gunden beri epostana kayitli oldugunu gisteren bir kanit?

Supreme4

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
E-posta tumam ben hiç gerekmedi hem olsada bu neyi kanıtlayacak? Adam gibi bi kanıt gösteriyosan göster kötülemeyi bırak başka derdin varsa mesaj at halledelim.

Kivircikesmer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Heryerden engelledin kufur etmek istemiyorum. Adamın kaniti dahi yok. Gereğinin yapilmasini talep ediyorum

Supreme4

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Ya sen ne yaşıyon birader? Adam dolandırmadığıma dair kanıt istiyor töbe töbe bu ne ya. Küfürlerini, yalanlarını dinleyecek değildim. Gereği yapılacak olsa ban yersin emin ol.

Kivircikesmer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya sen nasıl bir insansın. Insan mısın onu cozemedim. Hem parami hem hesabımi aliyorsun sonra hesabi vermiyorsun. Seni Allah'a havale ediyorum

Supreme4

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Saçmalıklarını dinleyecek değildi ben hiçbir hesabımı yerde bulmadım sana beleşe vereyim . Uzatmanın bi anlamı yok. Dolandırmadığıma dair kanıt istiyo Allahım ya. Gereği yapılsa ban yersin emin ol.

C.A

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
E-posta tumam ben hiç gerekmedi hem olsada bu neyi kanıtlayacak? Adam gibi bi kanıt gösteriyosan göster kötülemeyi bırak başka derdin varsa mesaj at halledelim.

Burası ahkam kesebileceğiniz bir yer değil beyfendi , derdin varsa mesaj at halledelim gibi şeyler diyemezsiniz. Madem dolandırmadığınızı iddia ediyorsunuz , kişiye hesabınızı transfer ettiğinize dair görüntüleri aktarın.

Kivircikesmer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Burası ahkam kesebileceğiniz bir yer değil beyfendi , derdin varsa mesaj at halledelim gibi şeyler diyemezsiniz. Madem dolandırmadığınızı iddia ediyorsunuz , kişiye hesabınızı transfer ettiğinize dair görüntüleri aktarın.
Fark ettigini gibi lafi ceviriyor; " eposta tutmam ben hic" mesajiyla.

Kivircikesmer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pekala buyrun
ugyhyny9.jpg

Fotografin sol ustunde buradaki nicki ile ayni :) bundan sonra dmden konustuk ve hesabi aldigi için dmleri alamiyorum

Supreme4

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
evet e-posta tutmuyorum ! süpürür giderim

bu ne şimdi?

bu kanıt mı şimdi ? :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5