İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

121.Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı Serinyol / Hatay

NeoCooL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar hakkınızı helal edin 2 gün sonra Allah'ın izniyle, uzun dönem olarak 121.NCİ JANDARMA EGİTİM ALAY KOMUTANLIĞI SERİNYOL / HATAY'a gidiyorum acemi birliğine jandarma olarak.. Hatay konusunda bilgisi olan, serinyol hakkında bilgisi olan var mıdır.
Teşekkürler şimdiden

Serinyol eğitim bakımından oldukça zor olduğu söylenir şansın var haziran ayına kalmıyorsun hazirandan sonra Hatay aşırı sıcak olur eğitimleride çekilmez memleket güzel çarşı izninizde Antakya/kral künefe'de tatlı yemeden gitmeyin :)

Edit;
PARDON TARİHE DİKKAT ETMEDİM :D

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Az kalmis az. "Hayirli tezkereler blink" mesajlarina cok kalmamis. ;)

mert48

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar benim askerliğim hatay serinyola çıktı normalde 85 liyim ertelettiğimden dolayı 88/2 gidiyorum şurda mayısın 20 birşey kalmadı şöför adayı olar gideceğim bana bi bilgi verebilirmisiniz serinyol hakkında şimdin teşekkür ederim

mert48

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
demirhan slm kardeş serinyol hakkında birşey sorabilirmiyim

FERDIKUCUK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yuzun Altina Dusmussunuz :) Mevlam Hayirli Teskereler nasip Eylesin.

mert48

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm arkadaşlar hatay serinyol 121 jandarma er eğitim alay komutanlığı hakında bilgi alabilirmiyim ben şöför adayı olarak gidiyorum 2 yıllık ünvt mezunuyumm elkektrik teknikeriyim bi faydası olurmu bizi orda neler bekliyor çok kötü biryermiş sürgün yerimidir cevaplarsanız şimdiden tşk edrimm.

sabote

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
121.Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı Serinyol / Hatay Bende Herkes İyi Diyo Çok Merak Ettim Doğrusu Dayımda Burda Yapmıştı Askerliği Cezalı Birlikmiş O zamanlar Cezası Yeni Bitmiş Biraz Şanslıyız Heralde Herkese Hayırlı Teskereler 8 / 2 Varmı ?

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Şafak: 59 ;)
Ha gayret.. Ha gayret :)..

Allah nasip eder inşallah teskeremizi. az kaldı bakalım..

Mr.Darkness

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
:) şafak 155 polis imdat... :):)

Amasya - 15'nci P.Eğt.Tug.K.lığı

sessizim-sessiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ŞUANDA orda askerlik yapıpta buraya üye olan varmıki merak etiğim bikaç şey var benim sevdiğim orda ama işte püfffffff en azından bilgi alsam yeter

nihal_anı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ŞUANDA orda askerlik yapıpta buraya üye olan varmıki merak etiğim bikaç şey var benim sevdiğim orda ama işte püfffffff en azından bilgi alsam yeter

bana sormak istersen bişiler biliyorsam konu hakkında sölerim.. askerlik yapan ben deilim :) ama orada askerlik yapan sevdigim var..

tanermax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende Hatay-Serinyol a gidiorum acemi birliğine Jandarma Hizmet Eri olarak ^^ orda görüşürüz tertipler:p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5