İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

12dailypro ve hyip sitelerinden gelen paralar geri çekildi?

C

C0mplicat3d

Misafir
Evet bu gün girip bir baktım bu gibi sitelerden gelen paralar geri çekilmiş. Chargeback olmuş.. Ama yolladıgım paralar geri gönderilmemiş? Sizede oldumu ?

C

C0mplicat3d

Misafir
sp deki tüm paralarınızı çıkarmaya yada harcamaya bakın. Hyiplerden yada 12dp gibi sitelreden gelen tüm paralarınızı Chargeback olacaktır.. Parası olmayanların - ye düşecek hesabı..

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
C0mplicat3d' Alıntı:
sp deki tüm paralarınızı çıkarmaya yada harcamaya bakın. Hyiplerden yada 12dp gibi sitelreden gelen tüm paralarınızı Chargeback olacaktır.. Parası olmayanların - ye düşecek hesabı..
paniğe gerek yok stormpay bunların olacağını daha önce belirtmişti. paralar çekilcek ardındansa yatırdığınız paralara geri alacaksınız.

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani o kadar uğraşlar boşa gitcek yatırılan paralar geri odencek..
komisyonlarla kazanan gene sp olacak

C

C0mplicat3d

Misafir
Paranızı çekin demek isterdim ama Wire Transferi 2gün önce kaldırmış Stormpay.. www.ftc.gov a şikayette bulunmuştum.. Sizde bulunun! Ayrıca tüm mesajları dikkate alıyorlar.. beni telefonla arayıp konuştular.

cakkas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunu neden yaptı stormpay bir sey mi yapmaya çalısıyor

geri paramız yatacak mı

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
paraların hesaplara iadesi zaten yasal bir prosedür. cycling yapılan paralar toplanıp, yatırılan anaparalar iade edilecek böylece zincirin son halkası olup paralarını kaptıranlar yatırdıklarını geri alacaklar. ftc nin şu an için yapabileceği bir şey yok, konu şu an için mahkeme aşamasında.

C

C0mplicat3d

Misafir
Scampay paraları geri ödeyecek ama daha önceden debit carda yada banka transferine para aktarmaya çalışmışsanız o iptal edilecek ve para 12dp ye ödenecek..

Altta bir örnek:

07/Feb/2006 12:18 Charge Back Complete To [email protected] $-910.87 - $-910.87
02/Feb/2006 21:54 Withdraw DDPS Cancelled To $910.87 -

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
benimde syncfundstan aldığım para charge back olmuş hesabımda 5$ vardı o ucmuş hesap sıfır. valla ne gusel uğraşıyoduk yaktın bizi SP sıktı iyice. Netiba da almıştık daha pin gelmeden bitti tüm hayaller :)

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
anam hesapta 0 yazısını görünce beynimden vurumuşa döndüm, bu kadar acı çektirilmez ki!

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yanlız Bu geriye dönüş işlemi biryerde takılacak. Hyiplerden kazandıkları paralarını SP den alanlarda durum ne olacak peki? Hesapları (-) ye cevirip parayı alacak. Bu durumdada SP nin zararı olmazmıki. Ben olsam (-) ye dönmüş hesabımı birdaha kullanmam açıkcası.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
syncfunds stormpay hesabımdan para çekti..

charge back adı altında hesabımdan syncfunds.com a ödeme yapılmış... nasıl oluyor bu neye dayanarak benden alıyorlar??? nasıl itiraz edebilirim kim oluyorlar da benden para alıyorlar kafayı yemek üzereyim....

MuZikCalaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5dayfunds ödemelerini geri alıyor

bana yaptıkları ödemeyi geri almışlar stormpayden. :( bunlar ne yapmaya çalışıyor

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana ikinci seferde hiç ödemediler ki :) claim de işe yaramadı.

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
tulas kanını emmişler walla! milletin bir de stormpayini bozuyordun elinde patladı sanırım:(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5