İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

12dp hakkında soru

NaturelGS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
6$ verdim diyelim. 12 gün sonunda storm'da da bir 6$ birikti.
12-13. gün storm'daki birikeni 12dp'ye attım, yeniden başladım. 15-16. gün de ödeme yaptıklarını var sayalım. Bu 15. gün de bir 6$ daha atabilir miyim? Yoksa 12 günlük periodlarla mı işlem yapacağım?

Bir de hyip'ler nereden para kazanırlar?
Bir çok kişiye ödeme yaptıklarını takip ettim. Eğer verdiğimden fazlasını geri ödüyorlarsa, biraz daha fazlasını da kazanıyorlardır. Nerdendir bu kazanç?
Yalnızca sistemi soruyorum tabi. Tutunamayan veya fake hyip'leri değil...

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
12 gün içinde iki kere para yatırma şansın var, kazançları büyük ihtimale forextendir.Hyip sitelerinde doğru olanı bulursan para kazanırsın, şu an doğru olan bir site yok, o yüzden test amaçlı para yatırdan arkadaşları takip etmelisin

NaturelGS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok. Güvenmiyorum zaten bu sitelere. Bu yüzden de takip ettiğim kadarıyla en güvenilir görünene 6 dolar attım yalnızca... tutarsa sürdürürüm, olmadı çeker giderim. Büyük hayallerle, çok para kazanma umuduyla başlamadım. Zaten spedia 6 yıl kadar önce iyi bir referans olmuştu güven konusunda. :)

forex nedir?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Yabanci para birimleri uzerinde exchange yaparak anlik hareketlerden kar elde etmeyi saglayan pazar.

15 yasinda cocuklarin yaptigi seyler bu HYIP siteleri, forexle, finansla alakasi yok. Scriptler hep ayni zaten, basit acmak yani. Duzgun gorunum ve ozgun programlama gorulmeyen bir yere para yatirmak tehlikeli oldugu gibi, sadece bunlar da yeterli degildir tabi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5